Špatný počet v bestiáři ??

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."
Post Reply
Will
Posts: 18
Joined: Sat Aug 23, 2014 9:09 pm

Špatný počet v bestiáři ??

Post by Will »

Ahoj,tak si prohlížel jednotky,místy slintal a najednou koukám že u Necrů by měla být ještě asi jedna jednotka,nojo ale ja je mam tam zapsané všechny a Necrové mají prostě o jednotku víc nežli ostatní,To je to nějaká special jenom pro kampaň nebo co ??
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Špatný počet v bestiáři ??

Post by Shade3 »

Ta jednotka je přízračný drak - speciální šampionská jednotka pro kampaň Nekropole v Odstínech temnoty.
Image
Will
Posts: 18
Joined: Sat Aug 23, 2014 9:09 pm

Re: Špatný počet v bestiáři ??

Post by Will »

Děkuju,poněkud mě to mátlo.
Post Reply