Špatný počet v bestiáři ??
Špatný počet v bestiáři ??
Ahoj,tak si prohlížel jednotky,místy slintal a najednou koukám že u Necrů by měla být ještě asi jedna jednotka,nojo ale ja je mam tam zapsané všechny a Necrové mají prostě o jednotku víc nežli ostatní,To je to nějaká special jenom pro kampaň nebo co ??
Re: Špatný počet v bestiáři ??
Ta jednotka je přízračný drak - speciální šampionská jednotka pro kampaň Nekropole v Odstínech temnoty.

Re: Špatný počet v bestiáři ??
Děkuju,poněkud mě to mátlo.