Skillwheel a schopnosti v H7

Obecně k sedmému pokračování Might & Magic: Heroes od Limbic Entertainment.
User avatar
LordGraa
Posts: 84
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:05 am
Location: Praha
Contact:

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by LordGraa »

Podle toho, jak jsem to pochopil já a podle dnešní novinky, bude mít každé město svou "domobranu", a právě touto dovedností tuto domobranu rozšíříš, resp. to bude platit u základních a elitních jednotek.

A to rozebírání budov už někde řešili. Pokud budeš chtít zničit jednu budovu a postavit jinou (například změnit šampióna), musíš zničit celý level (úroveň), abys mohl postavit znova jinou budovu. Takhle namísto prachobyčejného ničení ty baráky hezky rozebereš a získáš tak zpět nějaké suroviny na stavbu nových. Ale může to být i jinak, říkám, jen jak to chápu já :)

A ta novinka se screenshoty a videem: https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... -interface

UPDATE: tak ta domobrana má denní přírůstek, dokud se nenaplní 7. den na tydenní. Takže odpadá obava o prázdné město, když vyjedete za humna :) Navíc lze přiřadit jednotky zřejmě k prvkům obrany. Hodně zajímavé.
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
User avatar
LordGraa
Posts: 84
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:05 am
Location: Praha
Contact:

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by LordGraa »

antalyan wrote:Trochu mi to připomíná stanoviště hlídky v pětce v hof


Jop, ale tady je fajn, že se dají přiřazovat jednotky k jednotlivým prvkům obrany, pokud to teda chápu správně. V H5 to byla prostě banda trpajzlíků navíc do posádky :)
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by antalyan »

Nejvíc naštvalo, když měl soupeř třeba jen dvacet štítonošů a k tomu šest set díky téhle sympatické budově :D

No, chtělo by to, aby to v nějakém ofi článku vysvětlili, jak to bude fungovat.
RRRick
Posts: 98
Joined: Wed Sep 24, 2014 8:03 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by RRRick »

Ta domobrana se mi taky docela líbí, otázkou je jestli budou aktivní jen v prázdném městě nebo i v kombinace s hrdinou a zbytkem armády. Jen aby se ty města vůbec daly dobýt, když mají obránci tolik výhod, věže, bonusy z AoC a k tomu ještě tohle tak nevím :D
RRRick
Posts: 98
Joined: Wed Sep 24, 2014 8:03 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by RRRick »

Opět odhaleny další skilly : Paragon a Ekonomie
Vypadá to, že celkový počet skillů bude 23, z toho 7 bude silových, 7 magických, 3 neutrální a 6 frakčních.
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by antalyan »

Použitelné oba leda pro vedlejšího hrdinu. Je jich zbytečně moc podle mě, nikdy jsem tyhle schopnosti neměl rád - například v misi s nedostatkem surovin bez města (musí se zaplatit jednotkám) jsou docela neférové.
Grawl
Posts: 480
Joined: Wed Apr 17, 2013 6:02 pm
Location: an0nym000us.blog.cz

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by Grawl »

Ten skill u paragon vpravo od arcane intuition by mohl být trochu dvousečný, pokud bude fungovat i pro nepřítele.

Economy je hlavně pro sekundárního hrdinu, na hlavního si to asi nikdo nedá.

Master of magic je také zajímavý skill, pokud jsem ho dobře pochopil tak potom nebude pro magic hrdinu problém, že se pár skillů naučí jen na nízký level. A věže kouzel pak trochu ztratí smysl.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by antalyan »

Já to pochopil tak že se je může naučit ve škole kouzel, ale bez toho, aby tu dovednost uměl. Ale je možný, že máš pravdu, předtím mi ten skill přišel slabý na grandmaster. Nelíbí se mi, že někteří hrdinové budou jeden z těchto skillů potřebovat na ultimátku, to si pak u nich tu ultimátku sakra rozmyslím...
RRRick
Posts: 98
Joined: Wed Sep 24, 2014 8:03 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by RRRick »

Ze začátku to byla chyba, pak to změnili. Prostě když budeš mít ve městě kouzla od magie, ke které nemáš přístup tak budou silné jako kdybys měl tu školu na expertní dovednost. Ale je to fakt dobrý jen pro kouzla z první a druhé úrovně, pro ty silnější už se tu magii musíš naučit. Tenhle skill bude dobrý asi jen pro Akademii, když budou mít ve městě víc kouzel oproti ostatním.
RRRick
Posts: 98
Joined: Wed Sep 24, 2014 8:03 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by RRRick »

Tak nám přibyly další kouzla - Země a Temnota , mohlo by jich být víc, ale i tak celkem spokojenost.
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by Montezuma3 »

hmm, Malassa.
Co říkáte na schopnost Shadow of Dread?
A nějak nechápu jak funguje ten Face of Fear, respektive, kterým směrem ta zasažená jednotka uteče a o kolik polí.
RRRick
Posts: 98
Joined: Wed Sep 24, 2014 8:03 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by RRRick »

Face of Fear sešleš na svoji jednotku, a ty na které zaútočí utečou do zadu. O kolik, to jsem nepochopil, na začátku píšou že o dva čtverce, pak že co nejdál, tak tam mají asi chybu.
Shadow of Dread vypadá dost silně, naopak ta ultimátka u přírody nic moc, záleží kolik to bude %.
Mě nejvíc potěšil návrat přízračných sil, akorát jim chybí 50% na uhýbání :?
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by antalyan »

Tak přízračné síly sice nemají uhýbání padesát procent, ale po vylepšení skillu první dva útoky na tyhle jednotky selžou, což je podle mě srovnatelné s 50% šancí na zmizení. Bohužel mi tam chybí třeba vysátí života/vampirismus a pán loutek, navíc magie země se mi zdá na prvmí pohled podobně slabá jako v šestce.
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Re: Skillwheel a schopnosti v H7

Post by Montezuma3 »

Taky mě překvapilo že tam není něco jako pán loutek, ale třeba bude u Prime magic.
Vampirismus mi nevadí. Stačí že to mají upíři samotní.
Post Reply