je to proste super

Vše co se jinam nevešlo ;)
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

je to proste super

Post by gunsenroses »

Musim sa vam priznat, ze som prepadol zavislosti na HoMaM JEDNA :D
Uz asi rok neparim hry, lebo som presedlal na linux a nemam na hry ani cas.
Ale proste som stiahol jednotku spustil cez dosemu a frcim :)

Je to proste super :)))

p.s. neviete o nejakej prehladnej stranke / ano jedna by tu bola,ale nie je tu vsetko / , ked by bol komplet prehlad jednotiek, budov atd. v heroes jednotke?
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

skus celestial heavens, pripadne sa spytaj pana googla
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Post by Dave_Jame »

No osobn řeni co potřebuješ a není problém to z hlavy napsat, Na HoMaM I toho zas tak moc není a jednotky jsou tady na stránce (p.s. na aktualizaci dělám)
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

Dave_Jame wrote:No osobn řeni co potřebuješ a není problém to z hlavy napsat, Na HoMaM I toho zas tak moc není a jednotky jsou tady na stránce (p.s. na aktualizaci dělám)

no ja som chcel kuknut len taky vseobecny prehlad.
Akurat hram druhu misiu kampane za "lord ironfist" a je to dost huste...
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Post by Dave_Jame »

gunsenroses wrote:
Dave_Jame wrote:No osobn řeni co potřebuješ a není problém to z hlavy napsat, Na HoMaM I toho zas tak moc není a jednotky jsou tady na stránce (p.s. na aktualizaci dělám)

no ja som chcel kuknut len taky vseobecny prehlad.
Akurat hram druhu misiu kampane za "lord ironfist" a je to dost huste...


Kurnik kdesi sme cis takového viděl.. jinak já momentálně hraju Za Lamandu.. Mam hotového Alamara s Slayerem a Ironfist mě čeká :twisted:
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

podla akeho "algoritmu" sa davaju kuzla z tej veze v hrade hrdinovi ? :)
Ak ste ma pochopili co chcem vediet ...
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Post by Dave_Jame »

gunsenroses wrote:podla akeho "algoritmu" sa davaju kuzla z tej veze v hrade hrdinovi ? :)
Ak ste ma pochopili co chcem vediet ...


Pokud sme pochopil tak doufám že to dobře vysvětlím :-P
Hrdina se může naučit jakékoliv kouzlo které potká na mapě nebo v hradě.
A může ho seslat tolikrát kolik je jeho znalost, Pak musí zase dojít tam kde ho učí a naučit se ho znova tím že do toho města nebo chrámu vstoupí...
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

Dave_Jame wrote:
gunsenroses wrote:podla akeho "algoritmu" sa davaju kuzla z tej veze v hrade hrdinovi ? :)
Ak ste ma pochopili co chcem vediet ...


Pokud sme pochopil tak doufám že to dobře vysvětlím :-P
Hrdina se může naučit jakékoliv kouzlo které potká na mapě nebo v hradě.
A může ho seslat tolikrát kolik je jeho znalost, Pak musí zase dojít tam kde ho učí a naučit se ho znova tím že do toho města nebo chrámu vstoupí...

jo to som jak tak pochopil , ale v tej knihe kuzel v hrade je tych kuzel vela a nie vsetky sa "zmestia" do knihy ktoru nosi hrdina. Pokial viem tak vie len 4 rozne kuzla. Da sa nejako o vplyvnit ktore styri sa nauci ?

p.s. mozme kecat aj tu, alebo zalozim novy thread v Heroes I ?
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Post by Dave_Jame »

gunsenroses wrote:jo to som jak tak pochopil , ale v tej knihe kuzel v hrade je tych kuzel vela a nie vsetky sa "zmestia" do knihy ktoru nosi hrdina. Pokial viem tak vie len 4 rozne kuzla. Da sa nejako o vplyvnit ktore styri sa nauci ?

p.s. mozme kecat aj tu, alebo zalozim novy thread v Heroes I ?


Kouzla se naučí hrdina všechny.. klikni na roh stránky (pravý horní) a přetočí se ti na další stránku. alespoň mě to tak funguje :)
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

ty kokso, tak to som si nevsimol :lol:

Inak moze existovat amulet, ktory zhorsuje moralku ? A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Post by Dave_Jame »

gunsenroses wrote:ty kokso, tak to som si nevsimol :lol:

Inak moze existovat amulet, ktory zhorsuje moralku ? A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...


Jj může.. taková hnusná modrá medajle.. dává morláku -2
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

gunsenroses wrote: A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...


dobra moralka = obcas dostane niektora jednotka utok navyse
zla moralka = obcas niektora jednotka pride o svoj utok
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

Dave_Jame wrote:
gunsenroses wrote:ty kokso, tak to som si nevsimol :lol:

Inak moze existovat amulet, ktory zhorsuje moralku ? A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...


Jj může.. taková hnusná modrá medajle.. dává morláku -2

a da sa jej nejako zbavit? krvopotne si ju clovek vybojuje a nic z toho nie je
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

gunsenroses wrote:a da sa jej nejako zbavit? krvopotne si ju clovek vybojuje a nic z toho nie je


kup dalsieho hrdinu a daj mu ju, ked chces tak ho aj prepust
obrovsky problem, ze? :wink: :idea:
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

klaymen wrote:
gunsenroses wrote:a da sa jej nejako zbavit? krvopotne si ju clovek vybojuje a nic z toho nie je


kup dalsieho hrdinu a daj mu ju, ked chces tak ho aj prepust
obrovsky problem, ze? :wink: :idea:

ten artefakt nebol prenesitelny, sviniarina ...
Musel som ho poslat do kelu :?
Post Reply