Vše ohledně hradu Nekropole
Petren
Posts: 205 Joined: Fri Jun 23, 2006 2:57 pm
Post
by Petren » Fri Jul 07, 2006 8:55 pm
Tak to budu maset hrát od začátku a na to se mužu pěkně vys..., ale jinak díky za radu.
marlon21
Posts: 3 Joined: Thu Jul 06, 2006 7:15 am
Location: Planá
Contact:
Post
by marlon21 » Sun Jul 09, 2006 10:40 am
Tak nevím mně se to povedlo, ale jek říkám musel jsem mít těch dvacet draků předtím než sem dostal úkol abych je nashromáždil. Tak ať se ti to podruhý povede
Wodka
Posts: 160 Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm
Post
by Wodka » Mon Jul 10, 2006 6:37 am
Já je neměl a úkol jsem dostal a splnil jsem ho... logicky - když to někdo hraje poprvé, tak neví, že má mít draků, takže by měl mít šanci je získat i po obdržení úkolu.
Iris
Posts: 144 Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm
Post
by Iris » Thu Jul 27, 2006 11:36 pm
Když dostanete úkol "Oživ 1000 kostlivců" musí to být kostlivci,nebo to můžou být kostliví lučištníci?
Wodka
Posts: 160 Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm
Post
by Wodka » Fri Jul 28, 2006 6:38 am
Iris wrote: Když dostanete úkol "Oživ 1000 kostlivců" musí to být kostlivci,nebo to můžou být kostliví lučištníci?
obojí...
"Пошел ты!"
Iris
Posts: 144 Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm
Post
by Iris » Fri Jul 28, 2006 11:31 am
Je vedro,takže jsem krapet natvrdlá....
Jak obojí?
Jako 1000 kostlivců + 1000 k.střelců
nebo
1000 čehokoliv?
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256 Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:
Post
by Destabilizator » Fri Jul 28, 2006 11:36 am
Cehokoli... 1000 lucistniku nebo 1000 obyc kostu, ale nevim, proc to resit, stejne v te dobe budete drbat jen lucistniky
Iris
Posts: 144 Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm
Post
by Iris » Fri Jul 28, 2006 4:58 pm
No právě o to mi jde.Lučíštníků mám hafo a nechcou se mi zbírat samotní kosťáci,protože jsu na nic
Wodka
Posts: 160 Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm
Post
by Wodka » Sat Jul 29, 2006 7:58 pm
Destabilizator wrote: Cehokoli... 1000 lucistniku nebo 1000 obyc kostu, ale nevim, proc to resit, stejne v te dobe budete drbat jen lucistniky
Nebo půl na půl
"Пошел ты!"
Antik
Posts: 2 Joined: Wed Aug 02, 2006 5:45 pm
Location: Pardubice
Post
by Antik » Wed Aug 02, 2006 5:56 pm
Hele lidi, já jsem asi z Mongolska, ale furt nevím jak mám projít do podzemí....
artefakty mám = splněno
3 města jsem proklel a úplně postavil = splněno
1000 kostlivců- dobrý, mám něco přez 1300 lučištníků = splněno
20 kostlivých draků- už mám přez 100 těch lepších a pořád mě to při pokusu projít píše "nejdříve musíte mít 20 kostlivých draků" a v úkolech mi to píše jako nesplněno!!!!
Tak nevím.............
Iris
Posts: 144 Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm
Post
by Iris » Wed Aug 02, 2006 8:11 pm
Musíš mít právě kostěný draky,ne přízračný.
Nahodny
Posts: 56 Joined: Fri Jun 09, 2006 6:06 pm
Post
by Nahodny » Wed Aug 02, 2006 9:15 pm
Je jedno jaky jsou ,já jsem měl například ty přízračný.
Iris
Posts: 144 Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm
Post
by Iris » Wed Aug 02, 2006 9:46 pm
aha,no u mě to šlo s kostěnejma a přesně 20,tak jinak nevím
Wodka
Posts: 160 Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm
Post
by Wodka » Thu Aug 03, 2006 8:52 am
já tež neměl ta kostěné a šlo to - je to asi bug
"Пошел ты!"
Antik
Posts: 2 Joined: Wed Aug 02, 2006 5:45 pm
Location: Pardubice
Post
by Antik » Thu Aug 03, 2006 6:49 pm
Takže, Markal má
21- kostěných draků
360- arcilich
524- arcimág
1076- ocelový golem
3976- kostlivý lučištník
42- titán
2226- mistr gremlin
a stejně to nemám v úkolech odškrtnutý jako splněný (všechno ostatní ano) a do podzemí mě to samozřejmě taky nepustí.....
Co mááááám dělat?????? ...................asi se zabiju...............