Jj mám na mysli radius tj. počet bodů, které smí určitý hrdina ujet.. No díky za pomoc! Skripty neumím a tak asi až se v editoru trochu pocvičím... Ještě jedna věc - mám mapu ve složce Maps.. Pokuď chci mapu vzít a přenést pomocí fleshky objeví se tabulka:
Tabulka se objeví po zkopírování do vyměnitelný disk
Chyba.PNG (40.92 KiB) Viewed 5031 times
Dostatek místa na fleshce mám a když klepnu na "Opakovat" tabulka se objeví znovu.. Ví někdo co s tím? Předem díky!
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Zkopírovat nejde - objeví se úplně ta samá tabulka a na ulož.to to takly nejde uložit - otevřu složku Maps a je prázdná..
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Mám dotaz, možná především na Activatora: Nevíte jak nastavit aby se při načítání mapy objevil nějaký obrázek: V kampani za Culinana je to třeba v 1. misi nemrtvé město.. Předem dík
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Jo supr, akorát když se dostanu k: – integrate the texture (which must be located in your map’s folder). Tak se mi v maps obrázek neobjeví... Nevíte proč?
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Svělý tak už to mám, ale když se mapa načítá všude je černo a obrázek nikde......
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Obrázek při načítání musí být ve formátu DDS , do něj ho překonvertuješ přes DDS konvertor a musí to být čtverec , pokud není čtverec , zbylé místo se doplní stejnou barvou tak , aby to dalo čtverec, dokonce je to myslím podrobně anglicky popsané někde v editor documentation , bohužel ti neporadím , ve kterém dokumentu to přesně je´, ale mělo by ti stačit to dds a čtverec
"Obrázek při načítání musí být ve formátu DDS , do něj ho překonvertuješ přes DDS konvertor" tak téhle větě nerozumím, jinak čtverec mám ale ten formát ne a ani nwm jak ho tam dostat.. Fakt srry že tímhle všechny štvu, ale pro nováčka jako já je ten editor fakt tbrdej oříšek.. Ale jinak díky všem za pomoc!
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
To ti věřím , editor pro pětku je velmi složitý , hlavně díky scriptům , doufám , že pro šestku bude jednodušší. Jinak k tomu DDS , jde o to, že většina obrázků je ve formátu JPEG , tedy s příponou .jpg (pak jsou různé další formáty např. png , mpeg , atd..) , aby ti ten obrázek fungoval , musí být v takovém formátu ,a by je program (respektive Hra) mohl přečíst. Takže aby si z formátu Jpeg (předpokládám že je v něm tvůj obrázek) udělala DDS , musíš si sehnat DDC konvertor , tedy program , který dokáže soubor jpeg , změnit do souboru DDS.
Jo aha, no můj obrázek je PNG.. Nevíš kde se ty konventory dají stáhnout?
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Tak to vážně netušim , sám jsem to nezkoušel ,a le activator to tu psal asi před rokem , zkus zadat do Googlu DDS convertor , nebo zkus kontaktovat activatora přes soukromou zprávu , aby ti napsal , kdy to sehnal , já už ti víc bohužel neporadím
Jen ti, co uctívají Urgashe se mohou stát mocnými. Jen ti co, podstoupí cestu plamenem mohou dosáhnout cíle, jen ti, co projdou plamennou cestou, mohou být odměněni. Proto proč nesvádět a vraždit?? Vždyť je to jediný účel démona. Ať žije kha - Beleth!
Ahoj, nevíte někdo jak dostanu kampaňovou mapu do editoru ?? V pohodě si rozbalím archiv dat, zkopíruju si vybranou mapu , ale nic s ní neudělám , jelikož je ve formátu XDB a editor čte jen H5M , má někdo lék na tuto nemoc , či je na to nějaký konvertor ??
Ten soubor h5m je ve skutečnosti zip. Stáhni si nějakou uživatelskou mapu (jako mustr) a překopíruj/vytvoř stejnou adresářovou strukturu u originální mapy. Další možností je pročítání archívu článků na Heroes Centru.