Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Caius
Posts: 132
Joined: Sun Sep 30, 2007 1:43 pm
Location: Irollanské hvozdy

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Caius »

Tak ty jednotky jsou hodně povedeny - ten mučitel mi přijde o dost lepsi netz na artworku a ti ostatni vypadaji taky promakane

Montezuma3 wrote:


To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?


Ne, myslim, ze to je jen jezero a odraz ve vodní hladině (podivej se např na ten strom)
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Caius wrote:Tak ty jednotky jsou hodně povedeny - ten mučitel mi přijde o dost lepsi netz na artworku a ti ostatni vypadaji taky promakane

Montezuma3 wrote:


To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?


No i já mám problém určit, co to je (hlavně kvůli těm stromům a větvím, jeden vypadá jako bod pro propast, další jako bod pro jezero). Ale vzhledem k několika kamenům, co jen tak "visí", aniž by byli nijak drženi (leda tam není gravitace), to musí být jezero.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Liones
Posts: 17
Joined: Wed Jan 12, 2011 9:26 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Liones »

Kyklopky si myslím oblíbím, asi je zařadím na místo Behemontů. :lol:
Upřímně ale, ten základní Kyklop se mi líbí mnohem víc, je přirozenější a ..no je to Kyklop, jak má být. Vylepšená varianta ala rohatej démon je docela zbytečná, těch rohatců je i bez něj hromada a nechápu, proč dělají polovičního démona i z Kyklopa (vím, historii jejich vzniku jsem si četl, ale radši bych změnil historii, než dělal Kyklopa jako Démona).. :twisted:
zdenek000
Posts: 66
Joined: Mon Dec 06, 2010 5:09 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by zdenek000 »

Jo kyklopy vypadaj skvěle.Ten první je sice přiřozenější to je pravda.Tak ted už stačí poslední rasa,některé dodělávky a hra bude na světě
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

zdenek000 wrote:Jo kyklopy vypadaj skvěle.Ten první je sice přiřozenější to je pravda.Tak ted už stačí poslední rasa,některé dodělávky a hra bude na světě


JJ já se uuuuuuuž tak těším! :D :D :D :D :D :D
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

Tak to nejsi sám kdo se šíleně těší :twisted: :lol:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Rejthis wrote:Tak to nejsi sám kdo se šíleně těší :twisted: :lol:


To je mi jasné ale kéž by to vyšlo už třeba zítra protože já to moc chci!!!!! :wink: :D :) :twisted: :mrgreen:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Ahojky nevíte někdo kdy bude demo od Heroes 6 , jen tak čistě náhodou jestli to nevíte...
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Pěkná sbírka obrázků z doposud uveřejněných frakcí a jednotek (mimo hrdinů - škoda, že tam chybí) od LongDarkBlues of Celestial Heaven

Azyl
http://img203.imageshack.us/img203/9682 ... ollage.jpg

Peklo
http://img511.imageshack.us/img511/9598 ... ollage.jpg

Nekropolis
http://img204.imageshack.us/img204/5193 ... ollage.jpg

Pevnost
http://img402.imageshack.us/img402/4896 ... ollage.jpg
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

GoodMan wrote:http://img266.imageshack.us/img266/8448/27012011.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/ ... -ssotd.jpg
Další z "Obrázků dne".

BOMBA!!!! :D
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Fuckinek
Posts: 45
Joined: Wed Nov 17, 2010 4:33 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Fuckinek »

Kdy má H6 vlastně oficiálně vyjít?
"Za Čest, Řád a Povinnost"
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

zda sa mi ze v aprili /duben
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... m:6-231-32

Tady je odkaz na hliněnou figurku Mickaela... :)
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Post Reply