Zachraňte Zehira!
Re: Zachraňte Zehira!
jenže skočila zrovna do výběhu s divokými gryfy , kteří se tam učili létat. SMRT!
Re: Zachraňte Zehira!
ovšem gryfové zatím nebyli zuřivý ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zachraňte Zehira!
jenže její pád do jejich žrádla je opravdu rozzuřil. SMRT!
Re: Zachraňte Zehira!
Bušák wrote:jenže její pád do jejich žrádla je opravdu rozzuřil. SMRT!
ale Isabela stihla v cas utict ZIVOT!
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

Re: Zachraňte Zehira!
jenže gryfové rozbili klec a hnali se za ní
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zachraňte Zehira!
Ale nakonec se ukázalo že si chtěli jen hrát a to žrádlo jim stejně moc nechutnalo. ŽIVOT
Re: Zachraňte Zehira!
ovšem isabela tím rozzuřila hlídačku a trenérku gryfů, irinu a ta jí sekla mečem SMRT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zachraňte Zehira!
Naštěstí netrefila žádné důležité orgány a tak se krvácející isabela doplazila do nemocnice a tam ji uzdravili. ŽIVOT!
Re: Zachraňte Zehira!
ale doktor poplet operaci nohy a isabela vykrvacela SMRT!
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

Re: Zachraňte Zehira!
ovšem doktor byl mág svtla a použil kouzlo regenerace ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zachraňte Zehira!
Jenže toto kouzlo je náročné na manu , ta doktorovi explodovala a exploze zabila jeho i Isabelu. SMRT
Re: Zachraňte Zehira!
isabela naštěstí spadla těsně před tím s postele ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zachraňte Zehira!
Khengi wrote:isabela naštěstí spadla těsně před tím s postele ŽIVOT
ALE postel potom spadla na ni !smrt
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

Re: Zachraňte Zehira!
všem isabela měla brnění a ak se rozbilo en brnko ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zachraňte Zehira!
ale to isabele nepomohlo a postel ji udusila
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený
