Problém s 2. misiou za nekropolu

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
robo2
Posts: 8
Joined: Fri Oct 28, 2011 9:18 pm

Problém s 2. misiou za nekropolu

Post by robo2 »

Ahoj, mám problém s 2. misiou za nekropolu. Je to tá úroveň kde ste vo sne a máte za úlohu zabiť Anastáziino dvojča. No ale nikde na mape to dvojča nie je a keď prídem k Jorgenovi tak sú tam dve možnosti, zostať alebo pokračovať a keď kliknem na pokračovať nič sa nestane.
robo2
Posts: 8
Joined: Fri Oct 28, 2011 9:18 pm

Re: Problém s 2. misiou za nekropolu

Post by robo2 »

už sa to vyriešilo, bol to bug. stačilo reštartovať posledný save
Post Reply