tvrz 1. mise

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
Vendo
Posts: 8
Joined: Sat Oct 15, 2011 1:19 pm

tvrz 1. mise

Post by Vendo »

Nazdar...

teraz som to zacal hrat.. za Tvrz (orkovia). Obsadil som prve mesto a dal ho konvertovat.. ale co sa nestalo tak ono ho skonvertovalo na mesto Svatyne??? wtf stalo sa Vam to??? (hram za vyrobeneho hrdinu pri vybere kampane)..
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: tvrz 1. mise

Post by Dave_Jame »

WTF.. to se ti povedlo jak
CHci FOTKU!!!!
Jinak krom gratulace za setkání se zajímavým bugem ti nemohu nijak poradit.. snad jen zkus Restart mise
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Vendo
Posts: 8
Joined: Sat Oct 15, 2011 1:19 pm

Re: tvrz 1. mise

Post by Vendo »

Image
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: tvrz 1. mise

Post by Shade3 »

Vždyť máš hlavního hrdinu ze Svatyně...
Image
Vendo
Posts: 8
Joined: Sat Oct 15, 2011 1:19 pm

Re: tvrz 1. mise

Post by Vendo »

ale ako je mozne ze mi ho dovolil vybrat? ked je to kampan orkov? to akoze si mozes do kazdej kampane vyrobit hrdinu z inej frakcie?????
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: tvrz 1. mise

Post by Dave_Jame »

IDK
Tohle vidím poprvé, ale je to zajímavé...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply