Mám problém a rád bych věděl, jestli má nějaké řešení. Na Aukru jsem přes prodejce Key4you koupil Heroes 6. Protože nemám zájem o miliony skvělých nabídek, založil jsem si naprosto nový email jen pro tuto příležitost. Samozřejmě to byla nějaká šílenost s random heslem. Account na Uplay to samé. Vše samozřejmě přišlo na papír, který se nějakou záhadou ztratil (to je ten háček). Teď si chci dokoupit Shades of Darkness, ale bez obnovení hesla do toho nejdu. Zatím se do hry dostanu, ale po první reinstalaci Windows budu v pytli. Dá se to heslo nějak obnovit, aniž bych si ho nechal zaslat přes email? Protože do něho se nedostanu. Teoreticky ano, jenže ani nevím, jak jsem ten mail pojmenoval
Zapomenuté heslo.
Zapomenuté heslo.
Zdravím.
Mám problém a rád bych věděl, jestli má nějaké řešení. Na Aukru jsem přes prodejce Key4you koupil Heroes 6. Protože nemám zájem o miliony skvělých nabídek, založil jsem si naprosto nový email jen pro tuto příležitost. Samozřejmě to byla nějaká šílenost s random heslem. Account na Uplay to samé. Vše samozřejmě přišlo na papír, který se nějakou záhadou ztratil (to je ten háček). Teď si chci dokoupit Shades of Darkness, ale bez obnovení hesla do toho nejdu. Zatím se do hry dostanu, ale po první reinstalaci Windows budu v pytli. Dá se to heslo nějak obnovit, aniž bych si ho nechal zaslat přes email? Protože do něho se nedostanu. Teoreticky ano, jenže ani nevím, jak jsem ten mail pojmenoval
Mám problém a rád bych věděl, jestli má nějaké řešení. Na Aukru jsem přes prodejce Key4you koupil Heroes 6. Protože nemám zájem o miliony skvělých nabídek, založil jsem si naprosto nový email jen pro tuto příležitost. Samozřejmě to byla nějaká šílenost s random heslem. Account na Uplay to samé. Vše samozřejmě přišlo na papír, který se nějakou záhadou ztratil (to je ten háček). Teď si chci dokoupit Shades of Darkness, ale bez obnovení hesla do toho nejdu. Zatím se do hry dostanu, ale po první reinstalaci Windows budu v pytli. Dá se to heslo nějak obnovit, aniž bych si ho nechal zaslat přes email? Protože do něho se nedostanu. Teoreticky ano, jenže ani nevím, jak jsem ten mail pojmenoval