Search found 5 matches

by Dr.migi
Sun Jun 25, 2006 9:44 am
Forum: Obecně
Topic: Psssssst
Replies: 15
Views: 10164

Destabilizator wrote:
Dr.migi wrote:EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit... :D ;)

Rad bych vedel, co je na verzi od Unleashed spatne? Myslis si, ze od Reloaded je lepsi? Unleashed dilo je 0,9:1 kopie originalu rozbehatelna bez cracku... Kritizovat umi kazdy :? :arrow:

nemysim... vim... reloaded sou nejlepsi :)
by Dr.migi
Sat Jun 24, 2006 7:00 pm
Forum: Obecně
Topic: Psssssst
Replies: 15
Views: 10164

EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit... :D ;)
by Dr.migi
Fri Jun 23, 2006 2:27 pm
Forum: Obecně
Topic: homam V + cz patch
Replies: 12
Views: 7803

imho... me ten dabing zas tak uzasnej neprijde :roll:
by Dr.migi
Fri Jun 23, 2006 2:25 pm
Forum: Obecně
Topic: spustenie v okne
Replies: 8
Views: 5582

Jata wrote:Stačí v user.cfg u položky "setvar gfx_fullscreen" změnit 1 na 0.

Supr, dik moc.... si kapacita :)
by Dr.migi
Thu Jun 22, 2006 4:44 pm
Forum: Obecně
Topic: spustenie v okne
Replies: 8
Views: 5582

jak si to rozchodil pres to 3Danalyze? me to hlasi "Error while injecting dll into target process" :(