Obecně k Heroes of Might and Magic V
ja121212
Posts: 3 Joined: Sat May 20, 2006 1:37 pm
Post
by ja121212 » Sat May 20, 2006 1:38 pm
nazdarek vsetci
moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa
Droffar
Posts: 6 Joined: Sat May 20, 2006 2:21 pm
Contact:
Post
by Droffar » Sat May 20, 2006 2:23 pm
ja121212 wrote: nazdarek vsetci
moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa
nechápu
ja121212
Posts: 3 Joined: Sat May 20, 2006 1:37 pm
Post
by ja121212 » Sat May 20, 2006 2:31 pm
potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"
Droffar
Posts: 6 Joined: Sat May 20, 2006 2:21 pm
Contact:
Post
by Droffar » Sat May 20, 2006 2:47 pm
ja121212 wrote: potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"
jo takhle jo to nevim a pochybuju že to jde :p
klaymen
Posts: 523 Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:
Post
by klaymen » Sat May 20, 2006 6:19 pm
starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2
Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.
<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
ja121212
Posts: 3 Joined: Sat May 20, 2006 1:37 pm
Post
by ja121212 » Mon May 22, 2006 6:56 am
klaymen wrote: starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"
dik uz som to vyriesil cez utilitku 3Danalyze co pusta vsetky aplikacie aj v okne hehe ale dikyyyy:)))
Dr.migi
Posts: 5 Joined: Thu Jun 22, 2006 4:42 pm
Post
by Dr.migi » Thu Jun 22, 2006 4:44 pm
jak si to rozchodil pres to 3Danalyze? me to hlasi "Error while injecting dll into target process"
snekkarel
Posts: 1 Joined: Thu Jun 22, 2006 7:47 pm
Post
by snekkarel » Thu Jun 22, 2006 7:57 pm
Přes 3Danalyze jsem to rozchodil jen v tom okně mi to něběží .Kde dělám chybu,Dík
Dr.migi
Posts: 5 Joined: Thu Jun 22, 2006 4:42 pm
Post
by Dr.migi » Fri Jun 23, 2006 2:25 pm
Jata wrote: Stačí v user.cfg u položky "setvar gfx_fullscreen" změnit 1 na 0.
Supr, dik moc.... si kapacita