Search found 8 matches
- Wed Nov 02, 2011 10:46 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
- Replies: 15
- Views: 11062
Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
Dik za radu Dave. Ale nemyslíte že je to skôr problém dizajnu hry, že ak nejdem trasou, ktorú mysleli autori, že hra kladie dosť veľké prekážky?
- Wed Nov 02, 2011 9:45 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
- Replies: 15
- Views: 11062
Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
Tam na tom rázcestí je nejaký hrad ten som dobyl ale dole k orkovi vedie brána, ktorá sa otvorí až keď sa spustí ten skript (čiže ked sa vydáš z rázcestia dole doľava).
- Wed Nov 02, 2011 8:56 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
- Replies: 15
- Views: 11062
Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
Mám problém s treťou misiou za nekropolu, to je tá misia kde sa k vám pridá Kaspar. Začínate pri svojom meste kde pobijete slabé jednotky a zídete dole kde je rázcestie. Ak odbočíte doľava, tak sa spustí skript a hra vám povie že máte zabiť nejakého orkského náčelníka. No a hneď nato sa na vás ...
- Tue Nov 01, 2011 4:51 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s 2. misiou za nekropolu
- Replies: 1
- Views: 1624
Re: Problém s 2. misiou za nekropolu
už sa to vyriešilo, bol to bug. stačilo reštartovať posledný save
- Tue Nov 01, 2011 2:23 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s 2. misiou za nekropolu
- Replies: 1
- Views: 1624
Problém s 2. misiou za nekropolu
Ahoj, mám problém s 2. misiou za nekropolu. Je to tá úroveň kde ste vo sne a máte za úlohu zabiť Anastáziino dvojča. No ale nikde na mape to dvojča nie je a keď prídem k Jorgenovi tak sú tam dve možnosti, zostať alebo pokračovať a keď kliknem na pokračovať nič sa nestane.
- Sat Oct 29, 2011 4:42 pm
- Forum: Obecně
- Topic: S koľkými hrdinami hráte?
- Replies: 4
- Views: 2877
S koľkými hrdinami hráte?
Potrebujem trochu pomôcť ako to hrať. neviem či mám používať viac hrdinov a každému budovať vlastnú armádu alebo ich používať len aby doniesli môjmu hlavnému hrdinovi posily alebo ich len nakúpim a vezmem si ich jednotky?
nechápem načo tam vôbec sú zdá sa mi nemožné vybudovať viac armád.
nechápem načo tam vôbec sú zdá sa mi nemožné vybudovať viac armád.
Re: Nechápem
lol tak to si nooob
ty si riadny debil a decko, fakt je že ta hra je zle nadizajnovaná. Druhýkrát som odbočil iným smerom a oslobodil nejaké jednotky, kt. sa ku mne pridali a mal som celkom silnú armádu. Takže ked zle odbočím som v prdeli? To je dosť problém lebo mapa je nelineárna. To je chyba ...
ty si riadny debil a decko, fakt je že ta hra je zle nadizajnovaná. Druhýkrát som odbočil iným smerom a oslobodil nejaké jednotky, kt. sa ku mne pridali a mal som celkom silnú armádu. Takže ked zle odbočím som v prdeli? To je dosť problém lebo mapa je nelineárna. To je chyba ...
Nechápem
Nechápem túto hru. Začal som misiu za orkov, vstúpim na mapu je tam pár ľahkých protivníkov, prídem do prvého mesta a ďalej sú samé vážne alebo smrteľné hrozby (pričom vážna hrozba ma pripraví takmer o celú armádu). Kupovať jednotky môžem iba z mesta raz za týždeň, čo som aj urobil. Ako som sa ...