Search found 8 matches

by robo2
Wed Nov 02, 2011 10:46 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
Replies: 15
Views: 11062

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Dik za radu Dave. Ale nemyslíte že je to skôr problém dizajnu hry, že ak nejdem trasou, ktorú mysleli autori, že hra kladie dosť veľké prekážky?
by robo2
Wed Nov 02, 2011 9:45 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
Replies: 15
Views: 11062

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Tam na tom rázcestí je nejaký hrad ten som dobyl ale dole k orkovi vedie brána, ktorá sa otvorí až keď sa spustí ten skript (čiže ked sa vydáš z rázcestia dole doľava).
by robo2
Wed Nov 02, 2011 8:56 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne
Replies: 15
Views: 11062

Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Mám problém s treťou misiou za nekropolu, to je tá misia kde sa k vám pridá Kaspar. Začínate pri svojom meste kde pobijete slabé jednotky a zídete dole kde je rázcestie. Ak odbočíte doľava, tak sa spustí skript a hra vám povie že máte zabiť nejakého orkského náčelníka. No a hneď nato sa na vás ...
by robo2
Tue Nov 01, 2011 4:51 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s 2. misiou za nekropolu
Replies: 1
Views: 1624

Re: Problém s 2. misiou za nekropolu

už sa to vyriešilo, bol to bug. stačilo reštartovať posledný save
by robo2
Tue Nov 01, 2011 2:23 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s 2. misiou za nekropolu
Replies: 1
Views: 1624

Problém s 2. misiou za nekropolu

Ahoj, mám problém s 2. misiou za nekropolu. Je to tá úroveň kde ste vo sne a máte za úlohu zabiť Anastáziino dvojča. No ale nikde na mape to dvojča nie je a keď prídem k Jorgenovi tak sú tam dve možnosti, zostať alebo pokračovať a keď kliknem na pokračovať nič sa nestane.
by robo2
Sat Oct 29, 2011 4:42 pm
Forum: Obecně
Topic: S koľkými hrdinami hráte?
Replies: 4
Views: 2877

S koľkými hrdinami hráte?

Potrebujem trochu pomôcť ako to hrať. neviem či mám používať viac hrdinov a každému budovať vlastnú armádu alebo ich používať len aby doniesli môjmu hlavnému hrdinovi posily alebo ich len nakúpim a vezmem si ich jednotky?
nechápem načo tam vôbec sú zdá sa mi nemožné vybudovať viac armád.
by robo2
Fri Oct 28, 2011 11:03 pm
Forum: Obecně
Topic: Nechápem
Replies: 11
Views: 6304

Re: Nechápem

lol tak to si nooob

ty si riadny debil a decko, fakt je že ta hra je zle nadizajnovaná. Druhýkrát som odbočil iným smerom a oslobodil nejaké jednotky, kt. sa ku mne pridali a mal som celkom silnú armádu. Takže ked zle odbočím som v prdeli? To je dosť problém lebo mapa je nelineárna. To je chyba ...
by robo2
Fri Oct 28, 2011 9:26 pm
Forum: Obecně
Topic: Nechápem
Replies: 11
Views: 6304

Nechápem

Nechápem túto hru. Začal som misiu za orkov, vstúpim na mapu je tam pár ľahkých protivníkov, prídem do prvého mesta a ďalej sú samé vážne alebo smrteľné hrozby (pričom vážna hrozba ma pripraví takmer o celú armádu). Kupovať jednotky môžem iba z mesta raz za týždeň, čo som aj urobil. Ako som sa ...