Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

5. mise Zákys

Vše ohledně hradu Azyl

5. mise Zákys

Příspěvekod ElGreco » sob črc 15, 2006 7:04 am

Čau lidi, v 5. misi jsem vytuhl a nevím jak dál. Přečetl jsem všchny příspěvky, ale nic mi nefunguje. Dokonce jsem vykostil všechny hrdiny pekla, dobyl jejich hrad, poslal jsem Gordika za bránu jihovýchodně od pekelného hradu, ale stojí tam jak ocas a nic se neděje. Jak mám přivolat nikolaje.
Dík moc.
ElGreco
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 15, 2006 6:18 am

Příspěvekod Sharp » sob črc 15, 2006 7:33 am

Osvobodil jsi izabel? :lol:
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod ElGreco » ned črc 16, 2006 8:00 am

Jasný, to je základní podmínka, abzch přežil první týden. Včera jsem dokonce restartoval misi, dobyl hrad, osvobodil Isabel, vykostil červenýho šmejda, prošel 100% mapy, ale čas stále jen ubíhá a nic se neděje. Stojím s Gordikem za branou v jihozápadním rohu a čekám, jestli se neobjeví Nikolaj.
Dík za odpověď.
ElGreco
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 15, 2006 6:18 am

Příspěvekod Wodka » ned črc 16, 2006 8:10 am

ElGreco píše:Jasný, to je základní podmínka, abzch přežil první týden. Včera jsem dokonce restartoval misi, dobyl hrad, osvobodil Isabel, vykostil červenýho šmejda, prošel 100% mapy, ale čas stále jen ubíhá a nic se neděje. Stojím s Gordikem za branou v jihozápadním rohu a čekám, jestli se neobjeví Nikolaj.
Dík za odpověď.


a neměl bys být v jiho východním rohu?
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod LordThonar » ned črc 16, 2006 8:23 am

2 Wodka:
na JZ zadna brana myslim neni, slo spis o preklep, i nahore psal ze je v JV rohu

Jinak tady muzu doporucit jenom patch 1.1 pokud ho teda uz nemas, muze jit o bug . . . a pokud to nepomuze tak jenom cekat na 1.2
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod TomV » ned črc 16, 2006 12:02 pm

A Ashinu slzu už máš?
TomV
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř črc 05, 2006 6:42 am

Příspěvekod kv3t4k » úte kvě 08, 2007 11:03 am

PLS kde je ashina slzka když sem odhalil tajnou mapu a vkopal sem to tak mě to napsalo že je někde na západě.PLS KDE JE.DÍKY. :D
kv3t4k
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 07, 2007 9:24 pm

Příspěvekod sexydevil » stř zář 19, 2007 8:35 pm

Je to tak!!! musíš si stoupnout přesně na to místo, kde ti ukazuje křížek na tajné mapě!!!a tam musíš kopat stačí třeba malinkej kousíček popojít....pak slzu odneseš k sobě do hradu a půjdeš naproti k JV bráně té armádě...a je konec :lol:
sexydevil
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 19, 2007 8:33 pm

Příspěvekod Alarik » čtv led 31, 2008 8:36 am

kv3t4k píše:PLS kde je ashina slzka když sem odhalil tajnou mapu a vkopal sem to tak mě to napsalo že je někde na západě.PLS KDE JE.DÍKY. :D


Poloha Ashiny slzy se mění a jestli ti to píše, že je víc na západě, tak běž o políčko dál západním směrem dokud ji nenajdeš. :) Je to jednoduchý. :D
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re:

Příspěvekod Kunyak » stř srp 06, 2008 6:50 pm

ElGreco píše:Jasný, to je základní podmínka, abzch přežil první týden. Včera jsem dokonce restartoval misi, dobyl hrad, osvobodil Isabel, vykostil červenýho šmejda, prošel 100% mapy, ale čas stále jen ubíhá a nic se neděje. Stojím s Gordikem za branou v jihozápadním rohu a čekám, jestli se neobjeví Nikolaj.
Dík za odpověď.

Vykosit červenýho hráče nemůžeš,na konci musí Nikolaje zabít Agrael a pak MISION COMPLETE
Muži ,elfové ,trpaslíci a i démoni před skřety pokleknou!
Uživatelský avatar
Kunyak
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte črc 29, 2008 9:44 pm
Bydliště: Havraní země


Zpět na Azyl (lidé)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron