registracia na UBI - potrebujem pomoc

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
Essomord
Posts: 2
Joined: Sat Sep 15, 2007 2:48 pm
Location: Stupava

registracia na UBI - potrebujem pomoc

Post by Essomord »

skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.
Essomord
Posts: 2
Joined: Sat Sep 15, 2007 2:48 pm
Location: Stupava

Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc

Post by Essomord »

Essomord wrote:skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.


uz som to rozluskol.
stanik.h
Posts: 5
Joined: Fri Feb 15, 2008 6:40 pm

Post by stanik.h »

zratil jsem ten planek co byl u hry když jsem ji kupoval a ted nevim jakej je online klíč poradí mi nekdo pls
S pozdravem Stanik.h
kuzzatko
Posts: 8
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:39 am

Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc

Post by kuzzatko »

A jak se to dela dik
Post Reply