Ale kdybych měl vybrat jenom jeden z nich tak musím hlasovat pro Kalich hromu!Je to mise za vůdce skřetů Kunyaka.Typ mapy je velká, a hlavní úkol je najít artefakt Kalich hromu!Tak jsem to taky dohrál, ale jak mě ta mapka bavila čím dál víc tak sem si říkal, že to zkusím dohrát i bez něj a porazit celou sokolí flotilu sám a musím říct, že ty boje jsou pak docela husté.Navíc UI má tendenci různě přeskupovat a předávat si jednotky jednotlivým hrdinům, takže boje jsou dost těžké.Nicméně jsem si samozřejmě udělal takovou menší legii:70 Krkrvežíznivých kyklopů, 150 PaoKai, 410 Náčelníků, 500 Dcer Země, 1100 štváčů, 1250 Kentauřích nájezdníků a 3000 Goblin Medicinmanů
No a to už jsem v takové nevýhodě nebyl proti těm např.65 andělů, 25 Archandělů, 130 jezdců na koni, 250 gryfů, 1000 kušníků, atd.
No prostě byly to super bitvy.Doporučuju.