Jak jste na tom s ToE?
barmann wrote:Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.
Aby se ti zobrazil úkol "Obsaď Talonguard", musíš nejprve obsadit ty 4 červený démonský hrady, co jsou v podzemí. Taky musíš zabrat hrad temných elfů (v podzemí, žlutý hráč), po jehož dobytí okamžitě následuje bitva s Ylayou o poslední podzemní červený hrad. Jakmile tohle splníš, dostaneš poslední úkol, a to "Obsaď Talonguard".
To je styl hraní, teď ke tvé armádě. S 90 Titány, 20 Rakšasy Raji, 80 Mágy a 600 Gremliny se ani moc nediv, že to nezvládáš, pokud tedy nemáš u Zehira Mystickou vševědoucnost. Ale i s ní by to bylo dost složité. Vzhledem k tomu, že Biara má zhruba desetinásobně větší armádu, je tvoje šance na výhru téměř nulová.
Moje rada tedy zní: verbuj co nejvíc a nejdýl můžeš. Biaře jednotky nepřibejvaj, tudíž můžeš verbovat jak dlouho chceš. Navíc bys měl po zobrazení úkolu "Obsaď Talonguard" mít právě před ním hordu Archandělů, Černých a Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, kteří se k tobě přidají. Tak, to je asi vše.
Alarik wrote:barmann wrote:Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.
Aby se ti zobrazil úkol "Obsaď Talonguard", musíš nejprve obsadit ty 4 červený démonský hrady, co jsou v podzemí. Taky musíš zabrat hrad temných elfů (v podzemí, žlutý hráč), po jehož dobytí okamžitě následuje bitva s Ylayou o poslední podzemní červený hrad. Jakmile tohle splníš, dostaneš poslední úkol, a to "Obsaď Talonguard".
To je styl hraní, teď ke tvé armádě. S 90 Titány, 20 Rakšasy Raji, 80 Mágy a 600 Gremliny se ani moc nediv, že to nezvládáš, pokud tedy nemáš u Zehira Mystickou vševědoucnost. Ale i s ní by to bylo dost složité. Vzhledem k tomu, že Biara má zhruba desetinásobně větší armádu, je tvoje šance na výhru téměř nulová.
Moje rada tedy zní: verbuj co nejvíc a nejdýl můžeš. Biaře jednotky nepřibejvaj, tudíž můžeš verbovat jak dlouho chceš. Navíc bys měl po zobrazení úkolu "Obsaď Talonguard" mít právě před ním hordu Archandělů, Černých a Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, kteří se k tobě přidají. Tak, to je asi vše.
Sorry za kecání,ale ještě si dovolím říct , že to poslední město s Kudžin a Gotaim dobýt nemusíš.Jdou zastavit a můžeš je poslat nahoru (třeba Gotai má cca 900 kyklopů).
a jak je zastavím, když k boji dojde automaticky jak splním podmínku. Jinak ty jednotky tam samozřejmě jsou, ale měl jsem tam myslím 23 draků a další nevím, nicméně ne moc podstatný číslo, když on má podstatně víc. Navíc neumím pána loutek a tak je to docela honička. ty boje v podzemí byly pohoda, pročel jsem je napoprvé, ale toto asi nedám, leda že bych si nasyslil nějaký jednotky, což asi budu muset, ale půl hodiny klikat na další tah se mi moc nechce. A asi už se nebudu moct vrátit, když na to nemám savy 
No tak už to mám hotový, počkal jsem si cca 3 měsíce a doplnil jednotky. A ty před hradem se taky rozrostly, takže jsem tam měl od každýho 106 kousků. Při čekání na jednotky se mi taky objevilo ufa, který mě sice ze začátlu štvalo, když jsem mu pořád musel dávat jednoho gremlina abych dostal ty 4 titány, ale pak jsem jej využil k oslabení hradu. Takže když jsem došel bojovat potřetí, tak už to byla pohoda a navíc jsem si vzal svitem na použití magie nekromantů a s pánem loutek to byla brnkačka obzvlášť, když nejak přestal využívat bránu. Prostě najednou pohoda a ztratil jsem nějaký 2 titány a cca 20 mágů. 
barmann wrote:a jak je zastavím, když k boji dojde automaticky jak splním podmínku. Jinak ty jednotky tam samozřejmě jsou, ale měl jsem tam myslím 23 draků a další nevím, nicméně ne moc podstatný číslo, když on má podstatně víc. Navíc neumím pána loutek a tak je to docela honička. ty boje v podzemí byly pohoda, pročel jsem je napoprvé, ale toto asi nedám, leda že bych si nasyslil nějaký jednotky, což asi budu muset, ale půl hodiny klikat na další tah se mi moc nechce. A asi už se nebudu moct vrátit, když na to nemám savy
Zastavíš je kliknutím ne jejich ikonky. Stačí, když zastavíš jen ty, kteří budou bojovat, ti druzí do boje nejdou.
To je zvlastni ze to jde. A kdyz projdete schodistem tak se dostanete na povrch. Nakonec pridate Gotaivy kyklopy Zehirovy a neda se prhrat. Navic ja jsem se silou kouzel i znalostmi 50 mel u vampirismu vysani zivota asi 150%, takze to je opravdu trapne jednoduchy i na hrdinskou obtiznost...
Říkam si, že kdyby lidé věděli, jaká zábava je vyhazovat věci do vzduchu, chtěli by být všichni čaroději.
- Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Zdenda wrote:No já jsem zatím jenom v 1. kampani,TOE jsem dostal poměrně nedávno.
Mám takový malý problém. Nemůžu se rozhodnout jestli si mám namakávat Arantira nebo Ornellu,nebo je to jedno?
Arantira
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
- Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Re: Jak jste na tom s ToE?
Tak už jsem prošel kampaň za nemrtvých.
Chudák Ornella
Alespoň k ní byl Arantir upřímný,tím u mě získal +
Chudák Ornella
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
- Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Re: Jak jste na tom s ToE?
Zdenda wrote:Tak už jsem prošel kampaň za nemrtvých.
Chudák OrnellaAlespoň k ní byl Arantir upřímný,tím u mě získal +
Takže teď jedeš kampaň za Orky, že?Ta je parádní, nemoh sem si ji vynachválit, hlavně když hraješ za Kujin
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Re: Jak jste na tom s ToE?
Ten lov hlav byl zajímavej,i když jsem nenašel ty gobiny.... ale co,stejně jsem vyhrál
Za Kudžin jsem ještě nehrál,ale docela se mi líbí
Za Kudžin jsem ještě nehrál,ale docela se mi líbí
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
Re: Jak jste na tom s ToE?
Já mám jenom otázku:JAk mohla mít Biara Hromadné zmatení a přitom mít Urgashovo volání?Taky jsem to dohrála a že mám hromadné zmatení a Urgashovo volání je tak trochu hodně divný!

Rytíři,mágové,elfové,skřeti,trpaslíci,nekromanté všechny tyto rasy zemřou a Urgash Bude vládnout!