Obtížnost

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply

Na jakou obtížnost to hrajete?

Lehkou...
9
18%
Normální...
27
55%
Těžkou...
7
14%
Hrdinskou...
6
12%
 
Total votes: 49

kokky
Posts: 12
Joined: Wed Jun 28, 2006 1:19 pm

Obtížnost

Post by kokky »

Pište, na jakou obtížnost to hrajete...
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

Normal zajima me pribeh a chci to mit rychle dohrany :lol:
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

A kdy tu bude anketa, jestli parite v trenkach/boxerkach/slipech/tangach/naostro? :roll: :arrow:
Image
User avatar
Kat
Posts: 617
Joined: Thu Jan 12, 2006 5:14 pm
Location: Jablunkov
Contact:

Post by Kat »

Destabilizator wrote:A kdy tu bude anketa, jestli parite v trenkach/boxerkach/slipech/tangach/naostro? :roll: :arrow:

Můžeš takové téma založit. :D :D :lol:
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

Post by Sharp »

CHlape chápu osobní svobody ale jak tě taková blbá anketa mohla napadnout nepochopim....To jsou ty lidi co seděj u kompu,kysli se v H5 a nemaj co dělat :lol:
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
User avatar
zelot
Posts: 22
Joined: Wed Apr 23, 2008 8:29 pm

Re: Obtížnost

Post by zelot »

no kampan na normal nekdy i na easy 8)
ale mapy rozhodne na tezko
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Re: Obtížnost

Post by Alarik »

Já hraju zásadně na normální obtížnost. To je podle mě taková střední obtížnost, ani moc těžká, ani moc lehká.
X_Magic
Posts: 6
Joined: Tue May 06, 2008 8:41 pm

Re: Obtížnost

Post by X_Magic »

Většinou na normal, je to taková vyvážená obtížnost, při které mi přijde nejlepší atmosféra už od prvního dílu :D
User avatar
maginaTor
Posts: 53
Joined: Thu Jul 31, 2008 1:09 pm
Contact:

Re: Obtížnost

Post by maginaTor »

Ja hravam na Easy, na normal sa necitim, musim sa este do toho dostat
User avatar
pecha nuda
Posts: 68
Joined: Mon Sep 15, 2008 7:33 pm

Re: Obtížnost

Post by pecha nuda »

ja sem to hral myslim na tezkou az do 2.k.3.m-Dobyvani to mi tak dlouho neslo ze sem se rozhod to snizit a tak sem si dal lehkou ted lituju ze sem to nezkusil nejdriv na normal a myslim ze bych to i zvladnul, ale ted uz si to tam nebudu davat takze: EASY
User avatar
Sar-Issar
Posts: 32
Joined: Mon Aug 31, 2009 6:22 pm

Re: Obtížnost

Post by Sar-Issar »

ked to zpriemerujem tak normal hard ma hneva furt v druhom tizdny pride a ma rozbije to neznasam ale niekedy si dam aj tazku ale iba nikedy .Takze = normal.
Tri prstene elfským kráľom vonku pod nebom,
Sedem pánom trpaslíkov v sieňach z kameňa,
Deväť mužom z ľudí, ktorých osudom je skon,
Veľprsteň pre Pána tmy na tróne z plameňa
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Veľprsteň im všetkým velí, jeho ruka krutá
Privolá ich do jedného a v čiernej tme spúta
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
User avatar
Andrej
Posts: 6
Joined: Tue Nov 09, 2010 12:07 pm

Re: Obtížnost

Post by Andrej »

já dohrál základní hru i datadisky na normál a teď to zkoušim od začátku na hrdinskou :) tak uvidíme jak daleko se dostanu, ale prej se to dá dohrát... :)
Post Reply