5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?

Vše ohledně hradu Azyl
Post Reply
sangal
Posts: 1
Joined: Thu Jun 22, 2006 10:34 pm

5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?

Post by sangal »

Prosím vás, lidi...já už fakt nevim. Je to děsně trapný,ale prostě nevim co mám dělat. V 5. misi mám objevit město a najít Isabelu za pouhej týden ! A já t ofurt nemůžu stihnout a píše mi t ože jsem nesplnil misi :-(
Prosím, co mám dělat ?díky...
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

To stihnes naprosto v pohode i do cca 3 dnu, jed od zacatku porad doprava a hned jak to pujde tak nahoru (vede tam cesta myslim), zaber hrad a hned nad hradem je vezeni (Prison), kam prijed a rozdej si to se strazema a mas Isabel :wink: :arrow:
Image
Gregy
Posts: 116
Joined: Mon Nov 07, 2005 4:00 pm
Contact:

Post by Gregy »

Taky to muzes vzit trochu spodem(ne pres inferno uzemi) a pomoci save/load k sobe nabrat asi 11 jezdcu, celkem se hodi.
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
HICKSCZ
Posts: 164
Joined: Mon May 15, 2006 12:46 pm
Contact:

Post by HICKSCZ »

prosimte a nevis co mam udelat na konci te mise?? mam za ukol nekam dopravit toho jednoho hrdinu ale vubec nevim kam? :?
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Doprava jet s Godrickem, za tu branu, musi dorucit vzkaz, aby prijel Nicolai :wink: :arrow:
Image
Gregy
Posts: 116
Joined: Mon Nov 07, 2005 4:00 pm
Contact:

Post by Gregy »

Dokonce se ti odhali kus mapy, kam mas zajet.
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

:)

Post by Sharp »

Lol tak tohle je o5 naprosto v pohodě,obsadíš hrad,bráníš ty jejich trapný army a pak jenom jdeš,kdybys chtěl zakombatovat tak skus dobýt ten garrison nahoře..: :twisted:
Každopádně nezapomeň mít furt něco v hradu a obsaď pilu,jsem na to zapoměl a živořil bez dřeva :)
Taky dělej přeměnu pésantíků na archery a up na marksmany
Jsem tu misi končil s 500marksmany :)
(ale těch 1k nightmares mi je stejně usměrnil :lol: )
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

2Sharp: "z"kus + delame mezery za carkama :lol: :arrow:
Image
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: 5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?

Post by asamm »

ja mam problem mam As. Slzu a mezitim se tady mota nejakej mamlass s mega army a pak az najdu Ashininu slzu me vykosti
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
Post Reply