Prosím, co mám dělat ?díky...
5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
Prosím vás, lidi...já už fakt nevim. Je to děsně trapný,ale prostě nevim co mám dělat. V 5. misi mám objevit město a najít Isabelu za pouhej týden ! A já t ofurt nemůžu stihnout a píše mi t ože jsem nesplnil misi
Prosím, co mám dělat ?díky...
Prosím, co mám dělat ?díky...
-
Destabilizator
- Čestný člen
- Posts: 256
- Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
- Contact:
Taky to muzes vzit trochu spodem(ne pres inferno uzemi) a pomoci save/load k sobe nabrat asi 11 jezdcu, celkem se hodi.
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
-
Destabilizator
- Čestný člen
- Posts: 256
- Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
- Contact:
Dokonce se ti odhali kus mapy, kam mas zajet.
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
:)
Lol tak tohle je o5 naprosto v pohodě,obsadíš hrad,bráníš ty jejich trapný army a pak jenom jdeš,kdybys chtěl zakombatovat tak skus dobýt ten garrison nahoře..:
Každopádně nezapomeň mít furt něco v hradu a obsaď pilu,jsem na to zapoměl a živořil bez dřeva
Taky dělej přeměnu pésantíků na archery a up na marksmany
Jsem tu misi končil s 500marksmany
(ale těch 1k nightmares mi je stejně usměrnil
)
Každopádně nezapomeň mít furt něco v hradu a obsaď pilu,jsem na to zapoměl a živořil bez dřeva
Taky dělej přeměnu pésantíků na archery a up na marksmany
Jsem tu misi končil s 500marksmany
(ale těch 1k nightmares mi je stejně usměrnil
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''

''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''

-
Destabilizator
- Čestný člen
- Posts: 256
- Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
- Contact:
Re: 5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
ja mam problem mam As. Slzu a mezitim se tady mota nejakej mamlass s mega army a pak az najdu Ashininu slzu me vykosti
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!
Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
