3.mise za Inferno pls poradte mi

Vše ohledně hradu Peklo
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

Post by Sharp »

Já už bych se na to wys....
Vykašlal jsem se na první elfský hrad a obsadil jsem severo-západní
Od východu přijel ten zmrd na G a chvilku jsem se s ním tam honil-Sejmul jsem ho,pak jsem sejmul východní hrad a pak když jsem sejmul klidvě jižní TAK MI TO NAPSALO ŽE MÁM ZABÍT GIRAELA
Já už bych se na to vyyy............!!!! :evil:
To ještě ten girael je takovej čurin-šel jsem na něj s 19 drakama a on měl 7 a zase mě vykastroval-zbylo mu sice jenom 14 druidů ale stejně
Nebo když jsem na něj šel 13 Dragonama měl jich 5
Zabil jsem mu 2 a on mě retailací 13 :(
A vůbec štve mě ta špatná morálka a nesnášim elfy
N3cro rulezz
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
kokky
Posts: 12
Joined: Wed Jun 28, 2006 1:19 pm

Post by kokky »

Je to jednoduche... Musis obsadit dolni hrad. Pak obsad ten vlevo nahore. A nakonec ten vpravo nahore. A nenechej hrdiny elfu nasyslit velke armady... Neni to tezka mise. Hraji to na tezkou obtiznost a udelal jsem ji na podruhe. Na poprve jsem se jen tak rozkoukaval, do ceho jdu. Opravdu to neni tezka mise. Tak zlom vaz...
Dom
Upozornění: 2
Posts: 31
Joined: Wed Jun 21, 2006 8:11 pm

Post by Dom »

A jak mam zabit ty fenixe kdyz jim nemam nechat velkou armadu udelat????
kokky
Posts: 12
Joined: Wed Jun 28, 2006 1:19 pm

Post by kokky »

Dom wrote:A jak mam zabit ty fenixe kdyz jim nemam nechat velkou armadu udelat????


Ty jsem nechal na pokoji... 8)
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

On si na nich alespon vyplaca armadu nepritel :D
Dom
Upozornění: 2
Posts: 31
Joined: Wed Jun 21, 2006 8:11 pm

Post by Dom »

a jaks je teda obesel nebos pockal az je zabije nepritel??
kokky
Posts: 12
Joined: Wed Jun 28, 2006 1:19 pm

Post by kokky »

Dom wrote:a jaks je teda obesel nebos pockal az je zabije nepritel??


Zustali tam az do konce mise... Tamtudy jsem vubec nesel... Jde tam jit i jinudy...
Dom
Upozornění: 2
Posts: 31
Joined: Wed Jun 21, 2006 8:11 pm

Post by Dom »

Myslis vrchem pres ty elementali???
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

Post by Sharp »

Ne jsou tam zhruba 4 cesty-Přes Fénixe,přes Zombie a pak jedna taková zkratková a další instant travelem :P
Ale ty fénixi zpražil elfák a já si pak obsadil rtuť :P
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
Dom
Upozornění: 2
Posts: 31
Joined: Wed Jun 21, 2006 8:11 pm

Post by Dom »

Instant travalem?? ja vim dvou cestach pres fenixe a pres elementali popiste me ty dalsi pls kudy tudy
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

Popravde pres fenixe sem se dostal ale pres elementaly ani spatnym omylem. Jinak si myslim ze je nejlepsi pockat az na vas zautoci nepritel jelikoz pri tom strati strasny tuny jednotek :!:
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

Post by Sharp »

Odpoved na PM:Instant travel je kouzlo ktere vlastne heroa prenese o kus cesty-ja ho tedy jeste neziskal ale muzes ho uz mit
Zkratka je kdyz jdes kolem sulfur dolu kolem mágů tak jdeš ještě trochu nahoru k unikornům -přes ně diagonálou nahoru a tam je taková louka-z jedny strany mas ty fénixe-z druhý cestu nahoru kde je nejaká slabá ármy,ale jak říká kolega-nejlepší je počkat si
Já osobně jsem to udělal tak že jsem boostil inferno a neobsazoval 1. Hrad-přišel tam nějakej lammer kterej dal ty fénixe a toho jsem pak podal a šel na skoro prázdnej horní hrad kterej už v tu dobu měl lvl cca 33
No a tam jsem se zakempil,pak obsadil hrad vpravo,nechal žít jednoho elfáka(gilraen už na mě mezitím šel,byl sice tuhej ale na přesilu 3:1 získanou chozením dokola a SUmmon Creatures už neměl,pak dobyješ hrad dole zabiješ kterýhokoliv posledního elfího hrdinu a ten se pak počítá jako gilraen...Ale agrael je debil a nechá ho žít a v další misi už zas problémuje :)
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
kataros
Posts: 2
Joined: Fri Jun 30, 2006 2:32 pm

Post by kataros »

ty cipe ja ti poradim dej si lehci obtiznost a nepar to na nejtezsi
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

2Sharp: proc na PM neodpovis PM a cpes to sem?

2kataros: neni nahodou cYp? :lol:
Image
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

Já se taky teďka sekla v týhle misi.Vždycky na mě přijede se silnější armádou,G jeden.Ať už na mě útočí na začátku nebo po obsazení hradů.A ve chvíli,kdy jsem měla naději že ho porazím,tak mi HOMAM spadly a měla jsem co dělat,abych neromlátila comp. :x :?
Post Reply