Nejoblíbenější jednotka

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

Post by Sharp »

Jojo já po bitce s godrikem v 5. za neckro fasoval 850 :D
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
LordThonar
Posts: 92
Joined: Sat Jul 15, 2006 11:21 am

Post by LordThonar »

Ja jsem po jedne bitce za nekro ve 3. misi fasoval 930 :-D Bylo to ze zhruba ze 800 gremlinu, nejaci magove . . . Sice mi v te bitve zarvalo vsechno az na par kostlivcu ale takova jatka se nevidi kazdy den :-D
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

LordThonar wrote:Ja jsem po jedne bitce za nekro ve 3. misi fasoval 930 :-D Bylo to ze zhruba ze 800 gremlinu, nejaci magove . . . Sice mi v te bitve zarvalo vsechno az na par kostlivcu ale takova jatka se nevidi kazdy den :-D


To je pravda... sice mě taky občas štvalo, když jsem si vybudoval supr army, cítil jsem se jako machr, drtil jsem neutrální jednotky :lol: a prostě i užíval... a pak jsem třeba potkal protihráče, vydrtili jsme se navzájem, já vyhrál, ale army byla pryč... trošku to zamrzelo, ale to napětí - vyjde mi to nebo ne? Přežije ten poslední kostlivec, nebo ne? Za to to stálo...
"Пошел ты!"
LordThonar
Posts: 92
Joined: Sat Jul 15, 2006 11:21 am

Post by LordThonar »

Takove bitvy miluju, sice s minimem armady se utoci dost blbe ale neco prezije vzdycky a tak jsou takovehle situace po bitvach nejlepsi cas na protiutok . . . Sice se zbyla army jeste ztenci (nebo uplne zanikne) ale isk je az prilis lakavy . . .
Zaity
Čestný člen
Posts: 261
Joined: Wed Jul 12, 2006 2:37 pm
Contact:

Post by Zaity »

black knights a dead knights rulezz
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

Ja teda radsi ty maniky s kosou :D
major konig7
Posts: 36
Joined: Mon Jul 17, 2006 4:45 pm

Post by major konig7 »

zkusím to shrnout- :lol: :lol:
peklo:paní sukub
hvozd:mistr lovec
azyl: paladin
nekro: arcilich
akademie:arcimág
kobka:krvavá fúrie
Zaity
Čestný člen
Posts: 261
Joined: Wed Jul 12, 2006 2:37 pm
Contact:

Post by Zaity »

moje nej jednotka je jednoznačně blacknight :D
Zaity
Čestný člen
Posts: 261
Joined: Wed Jul 12, 2006 2:37 pm
Contact:

Post by Zaity »

Incomer wrote:Ja teda radsi ty maniky s kosou :D



nebyt jich tak tam mam svoje milašky nevím proč je dali jako neutral :( ale mod to jistí tak jsem happy :D
LordThonar
Posts: 92
Joined: Sat Jul 15, 2006 11:21 am

Post by LordThonar »

Ja mam wighty taky rad, wraithi jsou ale jeste lepsi, maji krasne tyrkysove "stiny", krasnou serpu se zelenymi okraji a dohromady pusobi jako umelecke dilo, navic v boji nemaji problem s jendotkama L7 a to se ceni :wink:
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

Mě se libí víc nevylepšení.Klasická černá smrtka s kosou.....
Nádhera :)
Sharp
Posts: 122
Joined: Sun Jun 25, 2006 10:44 am
Contact:

Post by Sharp »

Přesně-Ale bohužel nemá harmtouch
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Image
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

Jedině kvůli tomu je někdy uprageduju :wink:
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

No...kvuli tomu harmtouchi se vyplati rozdelovat je do nekolika mansich skupinek, skoda ze nema rovnou zivotodoplnovaci schopnosti pak by byl definitivne cool :D

Btw mistr lovec ma solidni dmg ale nic nevydrzi a vypada priserne: war danceri jedou
Se sukubou bych souhlasil ale paladin jako nej jednotka azylu...ale fuj ten heal skoro nefunguje!
Akademie a arcimag? mno je to zmetek ale rakshi mam radsi :)
A vsiml sis ze po krvavych furiich jdou pocitace jako vosy po medu? A ty carodejky stejne vypadaj lip :D
Zaity
Čestný člen
Posts: 261
Joined: Wed Jul 12, 2006 2:37 pm
Contact:

Post by Zaity »

zda se mi to nebo fakt jsou v H5 ti draci nějaci slabí ? :cry:
Post Reply