taková blbost

Vše co se jinam nevešlo ;)
Post Reply
Resto
Posts: 4
Joined: Sun Jan 16, 2011 12:11 pm

taková blbost

Post by Resto »

Ahoj,chodím do deváté třídy a naše učitelka na informatiku nám zadala úkol aby jsme udělali nějakou pohádku v PowerPointu,tak jsme se rozhodli s kámošem že to uděláme na motivy hry heroes of might and magic a tak bych vás chtěl požádat jestli nemáte nějaký nápad jak to udělat?Tak jestli chcete tak mi prosím poraďte třeba s nějakým příběhem :) Za každý nápad budu vděčný (Omlouvám se za své pravopisné chyby)
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: taková blbost

Post by naruto34721 »

zbytocne sa stym budes kaslat to radsej neco ine rob
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: taková blbost

Post by Elreth »

Tak tam převyprávej stučně Heroes, třeba jen Heroes 5, aby to potom nebylo až příliš stručné, navíc by sis přidělal jen práci, všichni víme jak těžké je vždycky to: Musíte se snažit vystihnout hlavní myšlenku..., pouze s Heroes -5(-můžeš dát i jiné ale Heroes 5 já nejlépe znám) bys to měl jednoduší tak bych tedy radil já, protože bys to mohl rozvést klidně o nějaké podrobnější detaily, no a potom co tam dát a jak to udělat je už věc jiná..., každopádně celé Heroes je vlastně pohádka, ale myslím, že sesakramentsky dobrá... .
Post Reply