taková blbost
taková blbost
Ahoj,chodím do deváté třídy a naše učitelka na informatiku nám zadala úkol aby jsme udělali nějakou pohádku v PowerPointu,tak jsme se rozhodli s kámošem že to uděláme na motivy hry heroes of might and magic a tak bych vás chtěl požádat jestli nemáte nějaký nápad jak to udělat?Tak jestli chcete tak mi prosím poraďte třeba s nějakým příběhem
Za každý nápad budu vděčný (Omlouvám se za své pravopisné chyby)
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: taková blbost
zbytocne sa stym budes kaslat to radsej neco ine rob
Re: taková blbost
Tak tam převyprávej stučně Heroes, třeba jen Heroes 5, aby to potom nebylo až příliš stručné, navíc by sis přidělal jen práci, všichni víme jak těžké je vždycky to: Musíte se snažit vystihnout hlavní myšlenku..., pouze s Heroes -5(-můžeš dát i jiné ale Heroes 5 já nejlépe znám) bys to měl jednoduší tak bych tedy radil já, protože bys to mohl rozvést klidně o nějaké podrobnější detaily, no a potom co tam dát a jak to udělat je už věc jiná..., každopádně celé Heroes je vlastně pohádka, ale myslím, že sesakramentsky dobrá... .