Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by estla »

Montezuma3 wrote:Manual? pošli odkaz, ten chci prosím :)


Ten som našla priamo na stránke H6 Facebooku, momentálne nemám naň prístup, ak to nenájdeš večer ti to pošlem - a tu je http://bit.ly/qyusXz
Last edited by estla on Mon Oct 17, 2011 11:01 pm, edited 1 time in total.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by estla »

estla wrote:A konečne tu nie som v noci sama... :lol: Chcela som sa spýtať, našla som manuál k H6, ktorý je v angličtine, bude aj v češtine ako bol k H5 :?:
To dost záleží na 3 věcech

Jestli tvůrcům manuálu nebude vadit lokalizace
Jestli na to bude čas
a Jestli by Playmani byly ochotní poskytnout sv texty ať je nemusíme složitě vyhledávat a vytahovat

Uch trochu zložité... Pokiaľ viem, tvorcovia sú ruský fan, tak tam človek nikdy nevie a ten čas, to mi je jasné a ešte aj či by bola chuť sa pustiť do toho :-))
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Altair8 »

Už jste někdo potkali Bosse ? jaké jsou pocity ? :)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

S jedním u jsem se setkal.. celkem bolestivé.. z relativně velké armády mi na konci zůstala 1 grupa, ale porazil jsem ho hned napoprvé. Protože by to byl spoiler, tak nebudu říkat který a v které kampani ;-), Kdyžtak do SZ,
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
BoB
Posts: 54
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:42 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by BoB »

Altair8 wrote:Už jste někdo potkali Bosse ? jaké jsou pocity ? :)

No v Bestiaři me dinastie mam 9 neodhalenejch ikonek podle me jsou to draci
„Za čest, řád a povinnost"
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by kiliroy »

No tak ja mam problemy už s prologem. Pamatuju si že už v demíčku to byly samý vysoký a furt mi tam chodily nějaký hrdinové (pořád se 2 střídali) a to samý i teď. Ale fakt netuším jak jsem to tehdy udělal :D. No jo nějak to dopadne, ale fakt nechápu jak... Ach ta skleróza. Asi je nebudu zabíjet a nechám je tam chodit abych nabral větší armádu, protože takhle to fakt nemá konce... Už se tam s nim biju 3 hodiny :lol:. Kdyby aspoň nebyla škola, takhle to musim nechat na zitra a dom se dostanu až v 7, takže si to možá ani nezahraju :( .

Opravdu nevím co s těma bugama máte. Mně Vestálka normálně oslepuje (dokáže nasrat), žádné černé obrazovky (mam noťas) a jediný problém co mám je ten poblikávající kurzor, ale toho už si ani nevšímám.
:(
Thelvyn
Posts: 75
Joined: Tue Aug 23, 2011 9:51 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Thelvyn »

Nejsem si jistý, jestli bug nebo feature, tudíž se mi to nechce psát do technických problémů ale:
V druhé kampani prologu, při questu o uneseném děcku, pouze možnost vyjednávání - slz. Ok, to mi eště tolik nevadilo. Ale o něco později, se rozhoduju jestli zrádce zabít nebo jen vyhnat, takže krev nebo slzy, ale ta možnost krve je "zašedlá" a nejde vybrat. Takže, bug nebo feature?
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Tohle chyba není, je to přeci jen tutoriál, který má jen kázat, jak mají tyto prvky fungovat. A dál v kampaních už vše funguje normálně.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Robertosom
Posts: 36
Joined: Fri Jun 03, 2011 8:58 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Robertosom »

zdenek000 wrote:Docela mě štve pošta,protože ...já nevim co tam asi dělaj ale pěkně mě to štve..


No čo asi? Drtia tvojho HoMaMa :)





to Thelvyn: To je tak stavané preto aby si naisto dosiahol novú úroveň na slzách - aby si sa naučil "levelovať" reputáciu.


Inak hoši, ako som to tu prečítal, tak po dohraní prologu si dávam pauzu pokým nevýjde ňáky poriadny odbugovávací patch, radšej dohrám Disciples 3, to je síce kus nuda ale aspoň nie takto zabugovaná.
Thelvyn
Posts: 75
Joined: Tue Aug 23, 2011 9:51 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Thelvyn »

Tak to sem zvědavej jestli to bude stačit, protože sem jen kvůli tomu drtil i lidský jednotky, abych toho nového levelu dosáhl - ale z druhé strany :lol:
User avatar
Vayshan
Posts: 565
Joined: Sat Mar 28, 2009 3:46 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Vayshan »

Ja si to začnem v štvrtok, prejdem prológ a asi tiež počkám na nejaky patch pretože si to chcem vychutnať a nie nerviť ze napr. sa mi nedáva reputácia alebo niečo iné.
Je jedno kto si aj tak zomrieš!!!!
User avatar
BoB
Posts: 54
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:42 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by BoB »

Hmmmm další BUG nefunguje v multaku funkce Stopař (chňapnutí) :oops: už mě to začina opravdu sr.t :(
„Za čest, řád a povinnost"
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by kiliroy »

Tak mi konečně došlo co mi tak vadí na kampaních. Pořád jsem na to nemohl přijít, že jsou mapy relativně velké nevadí, že mám přístup jenom k některým jednotkám vadí, ale jenom trochu. Ale pak mi došlo že to je spojením těchto 2 problému, ve srovnání s 5 a ve srovnání s 3 tam jsou zase jiné potíže páč to už jsou prostě 2 hry které jsou uplně někde jinde. Prostě svým stylem hraju první misi za tvrz a zatím asi hodinu a stejně mám jenom 4 druhy jednotek a to je ještě musím svážet ze 2 měst a produkci goblinů si ani nemám jak zvýšit.
:(
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by concobara »

Mě stopař v mulťáku myslím funguje...
User avatar
Dekker
Posts: 130
Joined: Tue Oct 09, 2007 10:02 pm
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dekker »

kiliroy wrote:Tak mi konečně došlo co mi tak vadí na kampaních. Pořád jsem na to nemohl přijít, že jsou mapy relativně velké nevadí, že mám přístup jenom k některým jednotkám vadí, ale jenom trochu. Ale pak mi došlo že to je spojením těchto 2 problému, ve srovnání s 5 a ve srovnání s 3 tam jsou zase jiné potíže páč to už jsou prostě 2 hry které jsou uplně někde jinde. Prostě svým stylem hraju první misi za tvrz a zatím asi hodinu a stejně mám jenom 4 druhy jednotek a to je ještě musím svážet ze 2 měst a produkci goblinů si ani nemám jak zvýšit.


já hraji za peklo a tendle problém nemám .. tedy pokud nepočítám občasný nedostatek surovin, teď už procházím bitvy bezestrát díky vhodné kombinaci schopností, a to jsem měl jen tři druhy jednotek a nakoupil jsem až o kus později
Post Reply