Montezuma3 wrote:Manual? pošli odkaz, ten chci prosím
Ten som našla priamo na stránke H6 Facebooku, momentálne nemám naň prístup, ak to nenájdeš večer ti to pošlem - a tu je http://bit.ly/qyusXz
Montezuma3 wrote:Manual? pošli odkaz, ten chci prosím
To dost záleží na 3 věcechestla wrote:A konečne tu nie som v noci sama...Chcela som sa spýtať, našla som manuál k H6, ktorý je v angličtine, bude aj v češtine ako bol k H5
Altair8 wrote:Už jste někdo potkali Bosse ? jaké jsou pocity ?
zdenek000 wrote:Docela mě štve pošta,protože ...já nevim co tam asi dělaj ale pěkně mě to štve..
kiliroy wrote:Tak mi konečně došlo co mi tak vadí na kampaních. Pořád jsem na to nemohl přijít, že jsou mapy relativně velké nevadí, že mám přístup jenom k některým jednotkám vadí, ale jenom trochu. Ale pak mi došlo že to je spojením těchto 2 problému, ve srovnání s 5 a ve srovnání s 3 tam jsou zase jiné potíže páč to už jsou prostě 2 hry které jsou uplně někde jinde. Prostě svým stylem hraju první misi za tvrz a zatím asi hodinu a stejně mám jenom 4 druhy jednotek a to je ještě musím svážet ze 2 měst a produkci goblinů si ani nemám jak zvýšit.