Dynasticke bonuse
Dynasticke bonuse
Zdravim chcel by sem sa optat kedy se odemkne moznost mat vic bonusu ktere si urcuju na zacatku hry? Zatat mozu iba 1 bonus a mam tam 4 otazniky. Kedy sa otazniky zrusa? Dik za odpoved
Re: Dynasticke bonuse
Korbal wrote:Zdravim chcel by sem sa optat kedy se odemkne moznost mat vic bonusu ktere si urcuju na zacatku hry? Zatat mozu iba 1 bonus a mam tam 4 otazniky. Kedy sa otazniky zrusa? Dik za odpoved
To se ti samo neotevre. Musis si to koupit za Dynasty zetony.
Re: Dynasticke bonuse
Mě se to odemklo samo... Jeden na bronzové a teď jsem nekoukal ale možná na stříbrné taky.
Re: Dynasticke bonuse
já si to tedy musel koupit za žetony ... a je to divné, protože při přestupu na zlatou se mi nic neotevřelo
Re: Dynasticke bonuse
Tak jsem si to možná omylem koupil, já to fakt moc nežeru tu dynastii takže nevím.
Re: Dynasticke bonuse
V oltáři přání postupuješ po úrovních železné (1-9) - bronzové (10-19) - stříbrné (20-29) - zlaté (30-39) a platinové (40). V každé úrovni je odemčitelná za určitý počet dynastických žetonů možnost, mít o jednu vlastnost více a v každé úrovni jsou také některé vlastnosti k nakoupení. Problém může být když máš úroveň dynastie 10,20 nebo 30, protože se ti odemkne nová třída ale kupovat si nic nemůžeš - to je nejspíš menší bug, takže si může např. zlaté předměty kupovat od úrovně 31. U platinových to funguje normálně.(naštěstí, úrovně 41 by asi těžko někdo dosáhl.
Re: Dynasticke bonuse
Bušák wrote:V oltáři přání postupuješ po úrovních železné (1-9) - bronzové (10-19) - stříbrné (20-29) - zlaté (30-39) a platinové (40). V každé úrovni je odemčitelná za určitý počet dynastických žetonů možnost, mít o jednu vlastnost více a v každé úrovni jsou také některé vlastnosti k nakoupení. Problém může být když máš úroveň dynastie 10,20 nebo 30, protože se ti odemkne nová třída ale kupovat si nic nemůžeš - to je nejspíš menší bug, takže si může např. zlaté předměty kupovat od úrovně 31. U platinových to funguje normálně.(naštěstí, úrovně 41 by asi těžko někdo dosáhl.
A proc jako? ja uz mam 31lvl a mam postupovat uz jen o 9 lvl?
Re: Dynasticke bonuse
40 je max....Sloty na další dynasty traits jdou koupit na Bronzovém a Stříbrném ranku...4. a 5. slot bude asi až v datadisku 
Re: Dynasticke bonuse
Přesně 40 je maximum, je to škoda, mohli udělat větší množství úrovní, stejně jako u hrdinů, kde je maximum 30. Na platinovou úroveň je třeba asi 10 mil. zkušeností a pak je konec.
Ani jsem si nevšiml, že ty další sloty se nedají koupit, stále jsem měl zato, že si je koupím, až naspořím další žetony, všechny jsem si utratil za dynastické zbraně
Ani jsem si nevšiml, že ty další sloty se nedají koupit, stále jsem měl zato, že si je koupím, až naspořím další žetony, všechny jsem si utratil za dynastické zbraně
- Stewardlord
- Posts: 15
- Joined: Sat Jan 07, 2012 9:40 am
Re: Dynasticke bonuse
no jo,tiez som cakal ze si to tam dokupim ked je tych slotov az 5,ale mozno ze sa odomknu po dosiahnuti nejakych uspechov.Inak s tymy rysmi to uz ide celkom v pohode aj na tazkej obtiaznosti )...samozrejme plus dyn.zbrane
Re: Dynasticke bonuse
Ahojte, trochu nechápem tieto bonusy ža žetóny, kúpil som si vlastnosť +200 zlatých denne a +1 základná potvora za týždeň. Hrám singel v online režime a neviem, či sa to dá aktivovať a ako.
Pardon, akurát som to zistil, že sú to vlastnosti voliteľné na začiatku daľšej misie.
Re: Dynasticke bonuse
To si musíš nastavit ve vlastnostech hrdiny dřív, než začneš hrát nějakou mapu.

Re: Dynasticke bonuse
Nemáte někdo info o tom, kdy bude možné odemknout 4. a 5. slot ?
Re: Dynasticke bonuse
ok díky, nevíš ještě esi je nějaké ohlášené datum nebo je to v nedohlednu?