Světlo, nebo Tma ?

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Světlo x Tma

Andělé
17
43%
Faceless
23
58%
 
Total votes: 40

User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

Tak menšia chybyčka sa vloudila no snad mna zato Minotaur neznasilni :lol:
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte. :twisted: :twisted: :twisted:


Aby bolo jasné - svoje priority sme si vysvetlili, a sme na jednej strane - preč s anjelmi :evil: O ´dalšom postupe vedieme sumit :lol:
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)


Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P
User avatar
Kha-Beleth
Posts: 58
Joined: Mon Jun 06, 2011 3:56 pm
Location: Ur-Hekal, Sheog

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Kha-Beleth »

estla wrote:
Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)


Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel :twisted:
A bacha na jazyk nebo to, co z něj zbylo, Veyere, e teda Nebirosi :twisted:
Právo je na straně silnějšího. Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé. Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

To čo napísal Nebiros o zniční démonov je preklep... Mali to byť anjeli, takže klídek, je to spojenec :wink:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

Kha-Beleth wrote:
estla wrote:
Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)


Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel :twisted:
A bacha na jazyk nebo to, co z něj zbylo, Veyere, e teda Nebirosi :twisted:


Kha-Beleteh nebo ne, taky si davej pozor na jazyk a nehovor mi Veyer nebo te pretrhnu jak hada, štestí mám na to dosť :twisted:
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:To čo napísal Nebiros o zniční démonov je preklep... Mali to byť anjeli, takže klídek, je to spojenec :wink:


Aspon niekto je ehm, hodný na mna :) Nj, ženy maju na mna z nejakeho dovodu slabosť 8)
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

Že by len jedna :?:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:Že by len jedna :?:


o trocha viac asi 6 :D a pritom vyzeram jak hnusnej ork s dušou demona :D
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

Orkovia sú fakt hnusní - ale moji obľúbení, čistá sila :lol: Trochu aj krv démonov.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Dave_Jame »

estla wrote:Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P


Zajímavé, temná elfka Estla se rozhodla spolupracovat s démony. Její jednání bude zapsáno a uchováno pro další generace. Musíme zvážit zda není příliš nebezpečná. A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by kiliroy »

Dave_Jame wrote:A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.

Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.
:(
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Dave_Jame »

kiliroy wrote:Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.

Teď už se to tady hodně řeší RP (Role palying), tak proč si s tím nevyhrát. Soulscar je klan temných elfů,který vyznával démony. Estla používá jako ikonu Shadyu, Biaru v převleku za temnou elfku a koketuje tady s "démony" o spojenectví proti andělům. Už chápeš?

Edit: Nápověda pro Kiliroye na Estlino jméno -> ST-e-la?(můj tajný tip)
Last edited by Dave_Jame on Sat Dec 10, 2011 10:07 am, edited 1 time in total.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by kiliroy »

No jo. Díky za osvětlení. Asi si začnu na někoho konkrétního hrát taky. Tak kdo by se zachoval tak jako já.

Ale estlo, jakého že jména to je přesmička, nemůžu na nic přijít?
:(
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by MINOTAUR »

estla wrote:
kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte. :twisted: :twisted: :twisted:


Aby bolo jasné - svoje priority sme si vysvetlili, a sme na jednej strane - preč s anjelmi :evil: O ´dalšom postupe vedieme sumit :lol:


Tak už by to fakt chcelo nejaký poriadny útok čo vy nato moji drahí démoni :lol: , už dosť kecov ide sa nato. A Nebiros máš odpustené xD
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Post Reply