Případné jednotky lesních elfů

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
J.C.Murphy
Posts: 29
Joined: Sat Jan 27, 2007 6:15 pm
Location: Drnovice101
Contact:

Případné jednotky lesních elfů

Post by J.C.Murphy »

Viděl jsem jak řešíte co by mohly být jednotky u dark cvelfů, kdyby náhodou byli v datáči... to co po vás teď chci je, abyste se zkusili zamyslet a vykoumat co by mohli mít cvelfové blonďaťí, protože: celá sanctuary mi přijde jako vykrádačka hvozdu z HoMaM 5. Kenshin se tváří jako stromek, kirin na mě působí jako zkombinovanej jednorožec a drak a mizu má symbiotickou abilitu podobně jako víla.
Jediný co bude tutově je lučištník... ale nic dalšího mě nenapadne :D tak se pochlubte s vaší fantazií
kubrt
Posts: 162
Joined: Mon Mar 14, 2011 10:01 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by kubrt »

J.C.Murphy wrote:Jediný co bude tutově je lučištník...
... stromák, jednorožec a druid jsou už taky elfský trvalky. Zbývají nějaký malý a šampion. Ent se na šampiona moc nehodí a draky zase v tomhle díle moc nechtějí. Jsem zvědav čím nás překvapí. Jen aby na nás nevyskočil Legolas :D
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

Legolas už tam je - lučišníci :D Je to jeden z mála národov, kde takmer polovica jednotiek zostáva rovnaká z dielu do dielu (víly, lučišník, druid,jednorožec). Už by sa mohli trochu odviazať pri vymýšľaní nových jednotiek :) Draka nechcú, fénix už nepatrí nikam, trpaslíci si založili vlastnú čelaď, tak nech sa realizujú :mrgreen:
User avatar
J.C.Murphy
Posts: 29
Joined: Sat Jan 27, 2007 6:15 pm
Location: Drnovice101
Contact:

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by J.C.Murphy »

Jenže kdyby tam dali stromka, tak by ho museli totálně překopat... se podívej na nagy... neomezeně vrací úděr, plno hp, a ta schopnost výzvy je jenom upravený připoutání nepřítele aby to nebylo moc op... druid bude podle mě třída hrdinů a tím jednorožcem bych si taky nebyl tak jistej
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

A ja zas myslím, že jednorožec by mohol ostať ako elitná jednotka, predpoklady na to má. To skôr by som oželela stromy :wink:
User avatar
Elendir
Posts: 10
Joined: Sat Dec 10, 2011 5:01 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Elendir »

Pokud budou pokračovat v notě duchů pramene a sláv, tak místo Enta bude duch lesa a bude jako zemský elementál. K tomu tři jednotky budou elfové sami s nějakým tím náčiním na zabíjení (luk, meče, kouzelná hůl). Jmenovat se můžou různě. A dvě další potvory. Jestli zůstanou stejné, či se něco přidá, třeba Pegasové, to se uvidí. Nechceme snad znát všechno dopředu. Jináč pevně věřím, že oba elfí národy budou právě ta připuštěná výjimka s majestátním šupinatým dechařem ve svých řadách.
r3v3r3nd
Posts: 99
Joined: Sun Jan 30, 2011 11:17 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by r3v3r3nd »

Svetly Elfovia:

Sampion: Ranger

Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,

Je toho vela.

K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.

Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.

Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude :D :D Nieco ako Kyklop v H5.

Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.

Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.

Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Bušák »

Core: lučištník, víla nejspíš bude mít symbiózu či něco na ten způsob a pak nějaký bojovník ( obrana bude nižší na úkor rychlosti a iniciativy) - takže bych řek, že 1. tři jednotky budou stejné, jako u HoMM 5.
Elite: Možná nějaký druid - kouzelník (možná by mohl být u core místo víl, jako je u lidí třeba kněžka), pak asi nějaké mystické zvíře typu pegas, jednorožec ent, dále si odhadovat netroufám, ale některé z těch zmíněných zvířat by mohlo být i champion, vůbec bych se nebránil myšlence šampiona jednorožce. Ale určitě bych se zase vyhl draku, aby se mohl stát Bossem pro elfy.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by MINOTAUR »

Priznám sa že jednotky svetlích elfov ma vôbec nezaujímajú xD. Premňa zamňa môžu mať aj Janka a Marienku ako šampiónov :lol:
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Lucas Gryf »

r3v3r3nd wrote:Svetly Elfovia:

Sampion: Ranger

Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,

Je toho vela.

K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.

Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.

Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude :D :D Nieco ako Kyklop v H5.

Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.

Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.

Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.


Ten Ranger by byl spíše nějaký hrdina. Hrdinové by mohli být nějak takto:
Might: Lovec (neutral) , Strážce rezervace -lesa- (tears) , Mstitel (blood)
Magic: Druid (neutral) , Sylanin strážce (tears) , Starší -jako "rada starších" , soudce přírody , elfská varianta inquizitora- (blood)

Jezdecké zvíře - Jelen, Jednorožec
r3v3r3nd
Posts: 99
Joined: Sun Jan 30, 2011 11:17 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by r3v3r3nd »

Lucas Gryf wrote:
r3v3r3nd wrote:Svetly Elfovia:

Sampion: Ranger

Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,

Je toho vela.

K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.

Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.

Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude :D :D Nieco ako Kyklop v H5.

Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.

Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.

Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.


Ten Ranger by byl spíše nějaký hrdina. Hrdinové by mohli být nějak takto:
Might: Lovec (neutral) , Strážce rezervace -lesa- (tears) , Mstitel (blood)
Magic: Druid (neutral) , Sylanin strážce (tears) , Starší -jako "rada starších" , soudce přírody , elfská varianta inquizitora- (blood)

Jezdecké zvíře - Jelen, Jednorožec


Ten Jelen ma napadol ,kvoli uctievaniu Keltami. Dalej nesmie chybat druid,to je jasne.Kedze som sa docital ,ze uctievali (v nasich koncinach) dub ,tak by som ich navrhol na liecitelov stromov.
Strom-dub nesmie chybat.Ako aj lucisnik-lovec.

Dalej uctievali aj Diviaka alebo Sovu ci havrana. Neviem ci by sa im nehodil aj bojovy medved.
Napadla ma aj myslienka bojovych rastlin alebo hub :D :D
Ako elit si viem predstavit Jazernnu pannu :D

A zaujima ma nazor na uz spomynaneho DUCHA LESA. a Zemskeho obra.(ako si ich predstavujete)

Schopnosti: Hmla - snizenie damagu streleckych jednotiek, otraveny sip, popinave rastliny, pomoc prirody-nejake terenne prekazky , osi roj, utocenie medom :D :D - znizenie iniciativy nepriatela :D

Nech je tam aj trocha srandy :)
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by MINOTAUR »

Podľa mňa budú tentoraz elfovia celkovo drsnejší a menej rozprávkoví, aspoň podľa toho ako spravili iné rasy (napr.PekloxD). Kebyže to tak bude tak sa možno stane zázrak a zapáčia sa mi. :D
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

Tak akože peklo je peklo, tam to rozprávkové nikdy nemôže byť :) Ale elfovia - tí mali veľa spätosti s prírodou a nikdy neboli zobrazovaní moc bojovo - už by sa to mohlo zmeniť, a mohli by trochu pritvrdiť :D
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Nebiros »

Smrť lesnym elfom
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by MINOTAUR »

estla wrote:Tak akože peklo je peklo, tam to rozprávkové nikdy nemôže byť :) Ale elfovia - tí mali veľa spätosti s prírodou a nikdy neboli zobrazovaní moc bojovo - už by sa to mohlo zmeniť, a mohli by trochu pritvrdiť :D

Však to som myslel, aby pritvrdili. A čo sa týka pekla, to mi chceš povedať že v H5 nevyzerali ani kus rozprávkovo ? Práveže tu sa to konečne zmenilo.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Post Reply