Jediný co bude tutově je lučištník... ale nic dalšího mě nenapadne
Případné jednotky lesních elfů
- J.C.Murphy
- Posts: 29
- Joined: Sat Jan 27, 2007 6:15 pm
- Location: Drnovice101
- Contact:
Případné jednotky lesních elfů
Viděl jsem jak řešíte co by mohly být jednotky u dark cvelfů, kdyby náhodou byli v datáči... to co po vás teď chci je, abyste se zkusili zamyslet a vykoumat co by mohli mít cvelfové blonďaťí, protože: celá sanctuary mi přijde jako vykrádačka hvozdu z HoMaM 5. Kenshin se tváří jako stromek, kirin na mě působí jako zkombinovanej jednorožec a drak a mizu má symbiotickou abilitu podobně jako víla.
Jediný co bude tutově je lučištník... ale nic dalšího mě nenapadne
tak se pochlubte s vaší fantazií
Jediný co bude tutově je lučištník... ale nic dalšího mě nenapadne
Re: Případné jednotky lesních elfů
... stromák, jednorožec a druid jsou už taky elfský trvalky. Zbývají nějaký malý a šampion. Ent se na šampiona moc nehodí a draky zase v tomhle díle moc nechtějí. Jsem zvědav čím nás překvapí. Jen aby na nás nevyskočil LegolasJ.C.Murphy wrote:Jediný co bude tutově je lučištník...
Re: Případné jednotky lesních elfů
Legolas už tam je - lučišníci
Je to jeden z mála národov, kde takmer polovica jednotiek zostáva rovnaká z dielu do dielu (víly, lučišník, druid,jednorožec). Už by sa mohli trochu odviazať pri vymýšľaní nových jednotiek
Draka nechcú, fénix už nepatrí nikam, trpaslíci si založili vlastnú čelaď, tak nech sa realizujú 
- J.C.Murphy
- Posts: 29
- Joined: Sat Jan 27, 2007 6:15 pm
- Location: Drnovice101
- Contact:
Re: Případné jednotky lesních elfů
Jenže kdyby tam dali stromka, tak by ho museli totálně překopat... se podívej na nagy... neomezeně vrací úděr, plno hp, a ta schopnost výzvy je jenom upravený připoutání nepřítele aby to nebylo moc op... druid bude podle mě třída hrdinů a tím jednorožcem bych si taky nebyl tak jistej
Re: Případné jednotky lesních elfů
A ja zas myslím, že jednorožec by mohol ostať ako elitná jednotka, predpoklady na to má. To skôr by som oželela stromy 
Re: Případné jednotky lesních elfů
Pokud budou pokračovat v notě duchů pramene a sláv, tak místo Enta bude duch lesa a bude jako zemský elementál. K tomu tři jednotky budou elfové sami s nějakým tím náčiním na zabíjení (luk, meče, kouzelná hůl). Jmenovat se můžou různě. A dvě další potvory. Jestli zůstanou stejné, či se něco přidá, třeba Pegasové, to se uvidí. Nechceme snad znát všechno dopředu. Jináč pevně věřím, že oba elfí národy budou právě ta připuštěná výjimka s majestátním šupinatým dechařem ve svých řadách.
Re: Případné jednotky lesních elfů
Svetly Elfovia:
Sampion: Ranger
Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,
Je toho vela.
K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.
Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.
Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude
Nieco ako Kyklop v H5.
Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.
Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.
Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.
Sampion: Ranger
Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,
Je toho vela.
K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.
Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.
Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude
Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.
Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.
Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.
Re: Případné jednotky lesních elfů
Core: lučištník, víla nejspíš bude mít symbiózu či něco na ten způsob a pak nějaký bojovník ( obrana bude nižší na úkor rychlosti a iniciativy) - takže bych řek, že 1. tři jednotky budou stejné, jako u HoMM 5.
Elite: Možná nějaký druid - kouzelník (možná by mohl být u core místo víl, jako je u lidí třeba kněžka), pak asi nějaké mystické zvíře typu pegas, jednorožec ent, dále si odhadovat netroufám, ale některé z těch zmíněných zvířat by mohlo být i champion, vůbec bych se nebránil myšlence šampiona jednorožce. Ale určitě bych se zase vyhl draku, aby se mohl stát Bossem pro elfy.
Elite: Možná nějaký druid - kouzelník (možná by mohl být u core místo víl, jako je u lidí třeba kněžka), pak asi nějaké mystické zvíře typu pegas, jednorožec ent, dále si odhadovat netroufám, ale některé z těch zmíněných zvířat by mohlo být i champion, vůbec bych se nebránil myšlence šampiona jednorožce. Ale určitě bych se zase vyhl draku, aby se mohl stát Bossem pro elfy.
Re: Případné jednotky lesních elfů
Priznám sa že jednotky svetlích elfov ma vôbec nezaujímajú xD. Premňa zamňa môžu mať aj Janka a Marienku ako šampiónov 
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: Případné jednotky lesních elfů
r3v3r3nd wrote:Svetly Elfovia:
Sampion: Ranger
Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,
Je toho vela.
K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.
Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.
Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude![]()
Nieco ako Kyklop v H5.
Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.
Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.
Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.
Ten Ranger by byl spíše nějaký hrdina. Hrdinové by mohli být nějak takto:
Might: Lovec (neutral) , Strážce rezervace -lesa- (tears) , Mstitel (blood)
Magic: Druid (neutral) , Sylanin strážce (tears) , Starší -jako "rada starších" , soudce přírody , elfská varianta inquizitora- (blood)
Jezdecké zvíře - Jelen, Jednorožec
Re: Případné jednotky lesních elfů
Lucas Gryf wrote:r3v3r3nd wrote:Svetly Elfovia:
Sampion: Ranger
Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,
Je toho vela.
K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.
Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.
Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude![]()
Nieco ako Kyklop v H5.
Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.
Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.
Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.
Ten Ranger by byl spíše nějaký hrdina. Hrdinové by mohli být nějak takto:
Might: Lovec (neutral) , Strážce rezervace -lesa- (tears) , Mstitel (blood)
Magic: Druid (neutral) , Sylanin strážce (tears) , Starší -jako "rada starších" , soudce přírody , elfská varianta inquizitora- (blood)
Jezdecké zvíře - Jelen, Jednorožec
Ten Jelen ma napadol ,kvoli uctievaniu Keltami. Dalej nesmie chybat druid,to je jasne.Kedze som sa docital ,ze uctievali (v nasich koncinach) dub ,tak by som ich navrhol na liecitelov stromov.
Strom-dub nesmie chybat.Ako aj lucisnik-lovec.
Dalej uctievali aj Diviaka alebo Sovu ci havrana. Neviem ci by sa im nehodil aj bojovy medved.
Napadla ma aj myslienka bojovych rastlin alebo hub
Ako elit si viem predstavit Jazernnu pannu
A zaujima ma nazor na uz spomynaneho DUCHA LESA. a Zemskeho obra.(ako si ich predstavujete)
Schopnosti: Hmla - snizenie damagu streleckych jednotiek, otraveny sip, popinave rastliny, pomoc prirody-nejake terenne prekazky , osi roj, utocenie medom
Nech je tam aj trocha srandy
Re: Případné jednotky lesních elfů
Podľa mňa budú tentoraz elfovia celkovo drsnejší a menej rozprávkoví, aspoň podľa toho ako spravili iné rasy (napr.PekloxD). Kebyže to tak bude tak sa možno stane zázrak a zapáčia sa mi. 
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: Případné jednotky lesních elfů
Tak akože peklo je peklo, tam to rozprávkové nikdy nemôže byť
Ale elfovia - tí mali veľa spätosti s prírodou a nikdy neboli zobrazovaní moc bojovo - už by sa to mohlo zmeniť, a mohli by trochu pritvrdiť 
Re: Případné jednotky lesních elfů
Smrť lesnym elfom
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Re: Případné jednotky lesních elfů
estla wrote:Tak akože peklo je peklo, tam to rozprávkové nikdy nemôže byťAle elfovia - tí mali veľa spätosti s prírodou a nikdy neboli zobrazovaní moc bojovo - už by sa to mohlo zmeniť, a mohli by trochu pritvrdiť
Však to som myslel, aby pritvrdili. A čo sa týka pekla, to mi chceš povedať že v H5 nevyzerali ani kus rozprávkovo ? Práveže tu sa to konečne zmenilo.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.