Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Vše co se jinam nevešlo ;)
Post Reply

Jakou z těhle her byste nejraději viděly zfilmovanou? Nebo klidně napište svoji vlastní

1 - Diablo
2
8%
2 - Warcraft
7
29%
3 - Half-Life 2
3
13%
4 - Heroes of Might And Magic
12
50%
 
Total votes: 24

User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by gemball »

Já bych chtěl viděl zfilmovanej Half-Life a nejvíce asi Warcraft kterej má údajně zfilmovanej být.
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by kiliroy »

Kámo... Jako vážně dáváš na výběr jenom 4 hry??? :roll: Abych mluvil k tématu, tak bych docela rád viděl zfilmovaný crysis a možná i Halo. Rozhodně to nejsou moje nejoblíbenější hry, ale takové heroesy by se podle mě filmovali dost špatně - jedna epická bitva za druhou, nebo třeba jedna z mých oblíbených řezaček serious Sam, tam je snad nejhorší příběh co jsem kdy viděl.
:(
User avatar
Activator
Posts: 376
Joined: Mon Jan 09, 2006 2:28 pm
Location: Praha
Contact:

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Activator »

Myslím, že Diablo by nemuselo být tak špatné. Ostatně v 2. dílu už jakýsi film je (rozsekán do několika animačních sekvencí).
Thelvyn
Posts: 75
Joined: Tue Aug 23, 2011 9:51 am

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Thelvyn »

Zrovna nedávno, na games tiscali, shrnutí různých faktů a spekulací o Warcraft movie
http://games.tiscali.cz/tema/warcraft-the-movie-co-bylo-a-mozna-bude-57007
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Nebiros »

To je tazke rozhodovanie, tak ja by som chcel videt Warcraft, Diablo a Homam.
A to v akom poradi som to napisal nehovi o tom čo je na prvom, druhom a tretom mieste, proste som len vymenoval čo by som rád videl :) a mimo temu som videl už warhammer 40k 8) Half-life nemusim, berem to len ako cs, na odreagovanie ináč ma to vobec nezaujalo
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
Elendir
Posts: 10
Joined: Sat Dec 10, 2011 5:01 pm

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Elendir »

Nejlepší příběhy mají pochopitelně RPG, Baldurs gate, Diablo, Fallout, Neverwinter nights, Dragon Age, The Elder Scroll, Mass Effect. Tam všude již existuje první variant příběhu.
Ps.- V nabídce je jeden ze zmíněných produktů a tomu jsem dal hlas.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Dave_Jame »

Myslíš to, že je to 80% obšluhnutý Warhammer a 3 z 9 knih jsou tak vygumované že to považuju za nejhorší knihy co jsem kdy četl.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Dave_Jame »

On je problém v tom, že právě válku prastarých nemůžu vystát tím jak je napsaná.
Ale jinak knížky jako vládce klanů nebo poslední strážce jsou naopak velice pěkné...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Deimos
Posts: 13
Joined: Fri Dec 30, 2011 10:55 pm

Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?

Post by Deimos »

No, z těch 4 bych nejradši videl Warcraft, i když vzhledem k tomu že fandím scifi tak bych chtěl zfilmovat( poradne - zalezelo by na kvalite) starcraft, od 1nicky pres BW do SC2, pribeh to má vcelku dobrej, knihy jsem sice necetl, ale ukazky vypadají taky dobre, ale nevim. Kazdopadně H6 bych taky rád videl jako film, ale muselo by se to strasne blbe delat.
Post Reply