Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná)![]()
![]()
Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.
Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná)![]()
![]()
Grawl wrote:Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná)![]()
![]()
Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.
Krvavá fůrie wrote:HaHa.Moc vtipný.máš pravdu kde by jsme byli bez zvědů apod.?Taky nevím ale o tom řeč není je řeč o něčem jiném.A umíš si představit matku stínu jak vaří,Já ne!!!!!!!!Ale nevím co by zase temní elfové dělaly bez Temných elfek?ženy jsou hold lepší a nedonutíte temné elfky aby přestaly pečovat víc o své dcery než o syny.Hold smůla hoši!![]()
![]()
![]()