Rovnoprávnost Temných Elfů

Vše ohledně hradu Kobka
Grawl
Posts: 480
Joined: Wed Apr 17, 2013 6:02 pm
Location: an0nym000us.blog.cz

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Post by Grawl »

Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná) :P :P :P

Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Roberto
Posts: 29
Joined: Sat Feb 23, 2013 8:32 am

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Post by Roberto »

Grawl wrote:
Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná) :P :P :P

Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.



Ee, to zato že sa im celé dni nezatvoria chlebárne, tak sa ich potrebujú zbaviť 8)
Grawl
Posts: 480
Joined: Wed Apr 17, 2013 6:02 pm
Location: an0nym000us.blog.cz

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Post by Grawl »

Krvavá fůrie wrote:HaHa.Moc vtipný.máš pravdu kde by jsme byli bez zvědů apod.?Taky nevím ale o tom řeč není je řeč o něčem jiném.A umíš si představit matku stínu jak vaří,Já ne!!!!!!!!Ale nevím co by zase temní elfové dělaly bez Temných elfek?ženy jsou hold lepší a nedonutíte temné elfky aby přestaly pečovat víc o své dcery než o syny.Hold smůla hoši! :lol: :lol: :lol: :lol:

To je pokus o vraždu já jsem si matku stínu představil a málem jsem zemřel smíchy :lol: :lol:
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Post Reply