Piráti Barbarského moře 2. mise

Vše k fanstránce (připomínky, návrhy, kritika)
Post Reply
csaki
Posts: 1
Joined: Wed Jul 31, 2013 11:18 am

Piráti Barbarského moře 2. mise

Post by csaki »

Zdravím,

Mám splněné všechny úkoly krom obsaďte soutoky. Ty jsou na ostrově. Ale já se na tento ostrov nemůžu dostat. Není zde žádná plocha na přistavení lodě. Ani jsem nenašel podzemní vchod nikde na mapě pro vstup na tento ostrov. Můžete poradit?

Díky
vwschumi
Posts: 3
Joined: Thu Jul 25, 2013 9:36 am

Re: Piráti Barbarského moře 2. mise

Post by vwschumi »

Ak splnis vsetky ulohy tak nalavo hore toho ostrova by sa ti malo podarit zakotvit.
Maximus
Posts: 20
Joined: Sat Aug 31, 2013 8:38 am

Re: Piráti Barbarského moře 2. mise

Post by Maximus »

Nechápu proč to píšeš do stránky-obecně
Mě se sice nepodařila ani první mapa, ale vwschumi by měl mluvit pravdu aspoň podle toho co sem viděl v GMP
Post Reply