Zdravím,
Mám splněné všechny úkoly krom obsaďte soutoky. Ty jsou na ostrově. Ale já se na tento ostrov nemůžu dostat. Není zde žádná plocha na přistavení lodě. Ani jsem nenašel podzemní vchod nikde na mapě pro vstup na tento ostrov. Můžete poradit?
Díky
Piráti Barbarského moře 2. mise
Re: Piráti Barbarského moře 2. mise
Ak splnis vsetky ulohy tak nalavo hore toho ostrova by sa ti malo podarit zakotvit.
Re: Piráti Barbarského moře 2. mise
Nechápu proč to píšeš do stránky-obecně
Mě se sice nepodařila ani první mapa, ale vwschumi by měl mluvit pravdu aspoň podle toho co sem viděl v GMP
Mě se sice nepodařila ani první mapa, ale vwschumi by měl mluvit pravdu aspoň podle toho co sem viděl v GMP