Search found 4 matches
demo
Už je vydané alespoň demo nebo ne?A je nějaký jiný způsob jak si vyzkoušet Heroes VI?
- Mon Feb 07, 2011 4:10 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Zeptejte se Ubisoftu!!!
- Replies: 99
- Views: 49271
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Doufám že to nebude ten vodní národ který se objevil na forum protože to je fakt hnus,mi to připadá jak z nějaký čínský hovadiny
Tak snad ten národ bude jiný a určitě bude skvělí 
- Tue Feb 01, 2011 6:17 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: taková blbost
- Replies: 2
- Views: 6513
taková blbost
Ahoj,chodím do deváté třídy a naše učitelka na informatiku nám zadala úkol aby jsme udělali nějakou pohádku v PowerPointu,tak jsme se rozhodli s kámošem že to uděláme na motivy hry heroes of might and magic a tak bych vás chtěl požádat jestli nemáte nějaký nápad jak to udělat?Tak jestli chcete tak ...
- Sun Jan 16, 2011 12:13 pm
- Forum: Obecně
- Topic: elfové v Heroes VI
- Replies: 4
- Views: 5544
elfové v Heroes VI
Zdravím,prosím nevíte někdo jestli budou elfové jako 5. národ v Heroes VI?