Search found 4 matches

by Resto
Wed Feb 09, 2011 10:49 pm
Forum: Obecně
Topic: demo
Replies: 3
Views: 3529

demo

Už je vydané alespoň demo nebo ne?A je nějaký jiný způsob jak si vyzkoušet Heroes VI?
by Resto
Mon Feb 07, 2011 4:10 pm
Forum: Obecně
Topic: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Replies: 99
Views: 49271

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Doufám že to nebude ten vodní národ který se objevil na forum protože to je fakt hnus,mi to připadá jak z nějaký čínský hovadiny :( Tak snad ten národ bude jiný a určitě bude skvělí :)
by Resto
Tue Feb 01, 2011 6:17 pm
Forum: Off-topic
Topic: taková blbost
Replies: 2
Views: 6513

taková blbost

Ahoj,chodím do deváté třídy a naše učitelka na informatiku nám zadala úkol aby jsme udělali nějakou pohádku v PowerPointu,tak jsme se rozhodli s kámošem že to uděláme na motivy hry heroes of might and magic a tak bych vás chtěl požádat jestli nemáte nějaký nápad jak to udělat?Tak jestli chcete tak ...
by Resto
Sun Jan 16, 2011 12:13 pm
Forum: Obecně
Topic: elfové v Heroes VI
Replies: 4
Views: 5544

elfové v Heroes VI

Zdravím,prosím nevíte někdo jestli budou elfové jako 5. národ v Heroes VI?